E Nabız Bilgi

Rennie reçetesiz alınır mı

15.12.2022
Rennie reçetesiz alınır mı

Rennie reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere rennie reçetesiz satılır mı 2023 ve rennie reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Rennie çiğneme tableti midedeki asitti nötralize etmek için kullanılır. İçeriğinde magnezyum karbonat etken madde bulunur.

Bu etken madde mide ile on iki parmak arası ülserine bağlı mide ağrısı, şişkinlik, yanma, bulantı hazımsızlık, gaz ve göğüsün alt kısmından boyun bölgesine doğru yayılan ağrı ve yanma hissi ile mide yanması gibi asit salgısına bağlı mide rahatsızlıklarını tedavisine endişedir. Renine çiğneme tableti dahiliye uzmanının reçete edebileceği ve onun kontrolünde kullanılması gereken bir haptır. Renine çiğneme tableti kullanırken tedavi sürecinizi ilgili hekimin takip etmesi gerekmektedir. Rennie çiğneme tablet ağızda çiğnenerek ya da emerek alınır.

Rennie reçetesiz alınır mı 2023

Rennie reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Rennie eczanelerde reçetesiz olarak satışı yapılmaktadır. Doktor uygun gördüğü hastaya rennie reçete edebilmektedir. Rennie duo, rennie çiğneme tableti ve rennie ilaç reçeteli olarak alındığından devlet ödemesi karşılamaktadır.

Doktor bu tableti yemeklerden bir saat sonra ya da yatmadan önce kullanmanız önerecektir. Rahatsızlığınıza bağlı olarak sabah öğle akşam olmak üzere günde 3 defa 1 ya da iki tablet şeklinde kullanabilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak kullanamazsanız da midenizde yanma ya da şişlik olması durumunda 1 ya da iki tablet şeklinde de kullanabilirsiniz. Çok ciddi yan etkisi olmayan bir ilaçtır. Ancak yine de doktor kontrolü ile kullanmakta fayda vardır.

Rennie reçetesiz eczane fiyatı

RENNİE Çiğneme Tableti 680 mg/80 mg 48 tabletlik ambalaj 8699546085767 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Rennie reçetesiz eczane fiyatı 55.52 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Aknetrent reçetesiz alınır mı

Allerset reçetesiz alınır mı

Azitro reçetesiz alınır mı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.