E Nabız Bilgi

Cipralex fiyat

26.12.2022
Cipralex fiyat

Cipralex fiyat 2023 yazımızda sizlere cipralex 10 mg fiyatı ne kadar, cipralex kaç TL ve cipralex fiyat 2023 56 tablet gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Cipralex, bir antidepresan ilaçtır. Birçok insanın düşük ruh halini veya kaydı bozukluğu düzeylerini azaltmak için kullanılır. Bu ilaç, selektif serotonin reuptake inhibitörleri (SSRI) grubuna dahildir ve beyinde bulunan serotonin adı verilen bir kemikalı maddenin seviyesini arttırarak ruh halini düzene sokmaya yardımcı olur. Cipralex, doktor tarafından reçete edilmesi gereken bir ilaçtır ve genellikle günde bir kez alınır.

Cipralex kullanırken bazı yan etkiler olabilir, ancak genellikle hafif ve geçicidir. Bu yan etkiler arasında bulantı, kusma, baş dönmesi, uyku bozuklukları ve cinsel disfonksiyon gibi belirtiler olabilir.

Cipralex 20 mg ağır bir ilaç mı?

Cipralex, birçok insan tarafından etkili bir şekilde kullanılır. Ancak, her ilaç gibi Cipralex de bazı yan etkilere yol açabilir ve bu yüzden ağır bir ilaç olarak değerlendirilir. Bu yan etkiler arasında bulantı, kusma, baş dönmesi, uyku bozuklukları ve cinsel disfonksiyon gibi belirtiler olabilir. Bu yan etkiler genellikle hafif ve geçicidir, ancak bazı durumlarda daha ağır olabilir.

Cipralex tedavi eder mi?

Cipralex veya diğer antidepresan ilaçlar, ruh sağlığı sorunlarını tamamen tedavi etmez. Bu ilaçlar, ruh halini düzene sokmaya yardımcı olur ve bazı insanlar için düşük ruh halini veya anksiyeteyi azaltır, ancak bu ilaçlar tek başına yeterli olmayabilir.

Ruh sağlığı sorunlarının tedavisinde, genellikle bir kombinasyon yöntemi kullanılır ve bu yöntem ilaç tedavisinin yanı sıra psikoterapi veya diğer tedavi yöntemlerini de içerebilir.

Cipralex 10 mg fiyat 2023 56 tablet

Cipralex 10 mg eczanelerde satılmakta olup fiyat bilgileri şu şekildedir:

Perakende Satış Fiyatı :74.63 TL
Barkod :8699795091113
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır
Etken madde:essitalopram
Cipralex fiyat 2023
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.