E Nabız Bilgi

Lifta reçetesiz alınır mı

12.12.2022
Lifta reçetesiz alınır mı

Lifta reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere lifta reçetesiz satılır mı 2023 ve lifta hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Fosfodiesteraz tip-5 inhibitörleri diye adlandırılan ilaç grubuna dahil olan Lifta, erektil disfonksiyon tedavisi için erkeklerde kullanılan bir ilaçtır. Piyasada 5mg ve 20 mg tabletler halinde satılmaktadır.

Erkeklerde cinsel faaliyet için gerekli olan cinsel organ sertleşmesi ve sertliğin korunması durumlarına yardımcı olur. Diğer bir deyişle cinsel birliktelik esnasında yeterli sertliğin oluşamaması veya oluşan sertliğin korunamaması durumlarında Lifta sertleşme hapı olarak yardımcı olmaktadır.

Lifta geciktirir mi?

Sertleşmenin korunması için boşalmanın da gecikmesine yardımcı olan ilaç, bu yönü nedeni ile halk arasında Lifta geciktirici hap olarak da adlandırılmaktadır. Asli amacı bu olmayan ilacın doğal sonuçlarından biri de bu olduğundan boşalmayı 45 dakikaya kadar geciktirebilmektedir.

Lifta reçetesiz alınır mı 2023

Lifta reçetesiz satılır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerden lifta reçetesiz olarak satın alınmaktadır. Lifta ilacı devlet tarafından ödemesi yapılmamaktadır. Afilta, cialis, flynta, hardcis, lex, longivo, longis, myesed, orcafil, tadlis ve tork vb gibi lifta muadili olarak eczanelerde satılmaktadır.

Lifta reçetesiz eczane fiyatı

LİFTA Film Tablet 20 mg 4 tabletlik ambalaj 8699514090137 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Lifte reçetesiz eczane fiyatı 550.64 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Lifta Kadınlarda Kullanılır Mı?

Etkileri nedeni ile cinsel gücü arttırıcı ilaç sanılan Lifta, erkeklerde böyle bir özelliğe sahip olmadığı gibi kadınlar üzerinde herhangi bir etkisine rastlanmamıştır.

Lifta Etkisi Ne Kadar Sürer?

Kullanıldıktan itibaren 10 – 12 saat içerisinde yapılacak cinsel aktivitelerde Lifta etkisi devam edecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.