E Nabız Bilgi

Largopen reçetesiz alınır mı

07.12.2022
Largopen reçetesiz alınır mı

Largopen reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere largopen reçetesiz satılır mı 2023 ve largopen hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Mikroorganizmaların neden olduğu birçok enfeksiyonların tedavisinde kullanılan bir çeşit antibiyotiktir. Largopen üst solunum yolları enfeksiyonlarında , alt solunum yolları enfeksiyonlarında, idrar yolu enfeksiyonlarında , karın içi organlarda meydana gelen enfeksiyonlarında, ciltte meydana gelen çıban sivilce tedavilerinde yani birçok enfeksiyon tedavisinde kullanılır.

Largopen aç veya tok fark etmeksizin istediğiniz gibi alabilirsiniz. Hamilelik döneminde dikkatli kullanmak ve doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmanız tavsiye olunur. Emzirme döneminde sütten bebeğe geçtiği için kesinlikle kullanmayınız. Bilmeden ilacı kullandıysanız en yakın sağlık kuruluşuna başvurmayı ihmal etmeyiniz.

Largopen reçetesiz alınır mı 2023

Largopen reçetesiz satılır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerden largopen ilacı reçetesiz olarak alınabilen bir ilaçtır. Emzirme ve hamilelik gibi özel durumlar hariç tüm yaş gruplarına uygun bir antibiyotiktir. 40 kilo ve üstü çocuklarda yetişkinlere verilen doz kadar verilir. Yaşlılar için ise kullanılan doz gençlere verilen dozla aynıdır. Largopen etken maddesine alerjiniz varsa kesinlikle kullanmayınız. Eğer alerjinizi bilmeden kullandıysanız acil olarak hastahaneye gitmeniz önerilir.

Largopen reçetesiz eczane fiyatı

Largopen 2022 ortalama fiyatı 40 TL civarında satılmaktadır. Reçetesiz reçeteli satılan ilaç grubuna dahildir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.