E Nabız Bilgi

Ursactive reçetesiz alınır mı

08.12.2022
Ursactive reçetesiz alınır mı

Ursactive reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere ursactive reçetesiz satılır mı 2023 ve ursactive hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Ameliyat olamayan veya ameliyatı reddeden hastalarda küçük, kolesterol içeren safra taşlarının eritilmesi için kullanılır. Siroz gibi kronik karaciğer hastalığı tedavisinde kullanılır. Olağan doz, 24-48 hafta boyunca günde tek doz olarak veya öğünlerle birlikte 2-3’e bölünmüş dozlar halinde verilir.

10-15 mg Primer biliyer siroz tedavisi için, olağan doz, en az 6 ay boyunca günde tek doz olarak veya öğünlerle birlikte 2-3’e bölünmüş dozlar halinde verilen 10-15 mg. 25°C’nin üzerinde saklamayın. Şiddetli karaciğer yetmezliğiniz varsa bu ilacı kullanmayın. Aşağıdaki durumlarda ursactive’i almadan önce doktorunuzla veya eczacınızla konuşmanız gerekir.

  • Böbrek sorunlarınız varsa.
  • Bir nakil geçirmiş olmak.
  • Hamileyseniz
  • Bebek emziriyorsanız

Ursactive kullanmayınız.

Ursactive reçetesiz alınır mı 2023

Ursactive reçetesiz satılır mı? sorusunun cevabı hayır olacaktır. Eczanelerden ursactive ilacı reçeteli olarak alınabilen bir ilaçtır. Ursactive reçeteli olarak alındığında SGK tarafından ödemesi karşılanmaktadır. Doktorunuz anneye sağlayacağı yararın, gelişmekte olan bebeğe yönelik potansiyel riskten daha fazla olduğuna karar vermedikçe, gebelik sırasında ursactive önerilmemektedir.

Ursactive reçetesiz eczane fiyatı

URSACTİVE Kapsül 250 mg 100 kapsüllük ambalaj 8680760150096 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir.Ursactive reçetesiz eczane fiyatı 320.58 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.