E Nabız Bilgi

Xpecia reçetesiz alınır mı

29.11.2022
Xpecia reçetesiz alınır mı

Xpecia reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere xpecia reçetesiz satılır mı 2023 ve xpecia hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Xpecia, saç dökülmesini yavaşlatmada ve saç büyümesini desteklemede etkili olduğu söylenen doğal bir saç dökülmesi takviyesidir. Xpecia’daki bileşenler arasında testere palmetto, yeşil çay, biotin ve çinko bulunur. Xpecia, tablet şeklinde ağızdan alınır. Xpecia’nın alınmasıyla ilişkili bildirilen herhangi bir yan etki yoktur.

Xpecia, sağlıklı bir yaşam tarzının parçası olarak kullanılmalıdır. Hamileyseniz veya bebeğinizi emziriyorsanız, Xpecia’yı almadan bir doktora danışmanız uygun olur. Xpecia ilacınızı çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Kapağın altındaki conta kırık veya eksikse kullanmayın. Bazı insanlar hafif gastrointestinal rahatsızlık, ishal, kabızlık, şişkinlik gibi yan etkiler yaşayabilir. Bu yan etkilerden herhangi birini yaşarsanız, kullanmayı bırakın. Xpecia, ilacı 18 yaşın altındaki çocuklar tarafından kullanılmak üzere üretilmemiştir. Yalnızca belirtilen şekilde kullanın. Önerilen dozu aşmayın.

Xpecia reçetesiz alınır mı 2023

Xpecia reçetesiz alınır mı evet olacaktır. Xpecia ilacı eczanelerden reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Xpecia kullanmadan önce doktorunuza başvurmanız gerekmektedir. Hairforte erkek 60 ml, kerastase specifique stimuliste, otacı argan 150 ml saç bakım yağı, alopecia 60 ml saç dökülmelerine karşı sprey, ducray creastim reactiv 60 ml, babe anti-hair loss 250 ml, revigen for men ve bioblas 360 ml saç dökülmesine karşı vb. gibi spreylerde eczanelerden alınabilmektedir.

Xpecia reçetesiz eczane fiyatı

Xpecia for men 60 tablet 8697446865793 barkod numarası ile eczanelerde bulunmaktadır. Xpecia reçetesiz eczane fiyatı ₺149,90 olarak satışı yapılmaktadır. Xpecia reçetesiz olarak verildiğinden dolayı SGK tarafından ödemesi yapılmamaktadır.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.