E Nabız Bilgi

Unisom aile hekimi yazabilir mi

14.11.2022
Unisom aile hekimi yazabilir mi

Unisom aile hekimi yazabilir mi içeriğimizde sizlere unisom aile hekimi yazabilir mi ve unisom reçeteli mi gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Genellikle uykusuzluk ve uykuya dalma zorunluluğunun olduğu durumlarda, gece derin uykuya dalma konusunda yardımcı bir ilaçtır. Yardımcı olarak kullanılabilen Unisom ilacında oldukça faydalı etkilere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Genel olarak etkisinin ertesi güne kadar devam ettiği bilinmektedir.

Unisom ilacının yan etkileri de genel olarak ele alındığında ise ağız kuruluğu, bulanık görme, kullandıktan sonra sersemlik hali gibi etkilerin meydana geldiği söylenebilir. Diğer bütün uyku ilaçlarında olduğu gibi bu ilaç için de alkol ile kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Her ne kadar reçetesiz olarak kullanılabilse de bu konuda mutlaka uzman hekime danışılması ve herhangi bir diğer ilaç ile kullanıldığında sağlık sorunu yaratıp yaratmadığını öğrenmeniz gereklidir.

Unisom aile hekimi yazabilir mi?

Unisom aile hekimi yazabilir mi? sorusunun cevabı evet. Aile hekimi raporu olan hastaya unisom reçete edebilmektedir. Doktorunuz unisom reçeteli olarak yazdığında sgk ödemesi yapmaktadır.

Tetradox aile hekimi yazabilir mi

Secita aile hekimi yazabilir mi

Travazol krem aile hekimi yazabilir mi

gibi içeriklerimize de ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.