E Nabız Bilgi

Serex aile hekimi yazabilir mi

17.11.2022
Serex aile hekimi yazabilir mi

Serex aile hekimi yazabilir mi içeriğimizde sizlere aile hekimi serex yazar mi ve serex reçeteli mi gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Serex ilacı film kaplı yuvarlak tablet formunda olan ve oral yolla alınması gereken bir ilaçtır. Etken maddesi ketiapin fumarat maddesidir. Laktoz içerdiğinden bu maddeye alerjisi olanlar doktor kontrolünde bu ilacı kullanmalıdır. Bu ilaç karışım halinde temin edilmektedir. 30 tabletlik kutusu ile eczanelerde satılmaktadır. Antipsikotikler ilaç grubunda yer alan bu ilaç ile psikiyatrik hastalıklar tedavi edilmektedir.

Serex ne işe yarar?

Serex ilacı bipolar bozukluk, majör depresyon atakları, şizofreni gibi hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Mani ataklar, hiperaktivite, endişe, kaygı, depresyon gibi hastalıklar bu ilaç ile tedavi edilmektedir. Bu ilaçların kullanıma başlanması, bırakılması ve ne kadar süre kullanılacağı mutlaka doktor tarafından kişiye özel bir şekilde belirlenmelidir.

Serex aile hekimi yazabilir mi?

Serex aile hekimi yazabilir mi? sorusunun cevabı hayır. Uzman görüşü gerektiğinden dolayı aile hekimi serex reçete yazamamaktadır. Doktorunuz serex reçeteli olarak yazdığında sgk ödemesi yapmaktadır.

Aile hekimi mide ilacı yazabilir mi

Aile hekimi kolesterol ilacı yazabilir mi

Aile hekimi ssrı yazabilir mi

gibi içeriklerimize de ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.