E Nabız Bilgi

jeligra reçetesiz alınır mı

12.12.2022
jeligra reçetesiz alınır mı

jeligra reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere jeligra reçetesiz satılır mı 2023 ve jeligra reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Jeligra, pembe renkte 4 adet alimünyüm saşe içerisinde piyasada bulunmaktadır.

Jeligra erkek penisinde bulunan kan damarlarının gevşemesine yardım ederek, cinsel uyarı esnasında kanın penise akışını sağlamak için etki gösteren bir ilaçtır. Jeligra, yetişkin erkeklerde yalnızca cinsel açıdan uyarılması durumunda doğal yolla sertleşmenin olmasına yardımcı olur. Erkeklerin penisteki sertleşme sorunları yoksa Jeligra kullanmamaları gerekir. Jeligra ilacı kadınlar tarafından kullanıma uygun değildir. Kalp sorunu yaşayan kişiler doktor kontrolü olmadan Jeligra kullanmamaları gerekir. Jeligra içerisinde bulunan sildenafil etken maddesine karşı alerjik sorununuz bulunuyorsa Jeligra kullanmayınız. Jeligra kullanırken başka sertleşme sorununu çözen ilaçlardan kullanmayın. Yiyecek veya içecekler ile beraber alınması durumunda etkisini biraz azaltabilir. Jeligra günde 1 adet alınması uygun olur. Jeligra cinsel birleşme olmadan 1 saat önce alınması uygun olur. Jeligra oral jel olan jeli saşeden çıkardıktan sonra su veya susuz olarak alabilirsiniz.

jeligra reçetesiz alınır mı 2023

Jeligra reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerde jeligra ilacı reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Jeligra kullanımı nedeniyle bazı yan etkiler ortaya çıkabilmektedir. Jeligra kullanımı nedeniyle görmede geçici olarak bulanıklık oluşması, kalp atışlarının hızlı olması ve baş dönmesi olabilmektedir. Combo, degra, egira, pularter, revatio, retomin, sildegra, silfect, silmed, sinegra, viagra, viamed, vigrande ve vigaroo gibi ilaçlar jeligra muadili olarak eczanelerde satışı yapılmaktadır.

jeligra reçetesiz eczane fiyatı

JELİGRA Oral Jel İçeren Saşe 100 mg 4 saşelik ambalaj 8680955340028 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Jeligra reçetesiz eczane fiyatı 392.39 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.