E Nabız Bilgi

Urorec reçetesiz alınır mı

12.12.2022
Urorec reçetesiz alınır mı

Urorec reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere urorec reçetesiz satılır mı 2023 ve urorec reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Urorec, üriner retansiyon veya idrara çıkamama, idrar sıklığı veya sıkışması gibi semptomları olan aşırı aktif mesane ve iyi huylu prostat hiperplazisi (BPH) gibi bir dizi üriner bozukluğun tedavisinde kullanılır.

Silodosine veya bu ilacın içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa urorec almayınız. Başka bir alfa bloker kullanıyorsanız veya tamsulosin (Flomax) kullanıyorsanız urorec almayınız. Urorec’i almadan önce doktorunuza tüm tıbbi durumlarınız, özellikle böbrek hastalığı veya karaciğer hastalığınız hakkında bilgi veriniz.

Urorec reçetesiz alınır mı 2023

Urorec reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı hayır olacaktır. Eczanelerde urorec ilacı reçeteli olarak satın alınabilmektedir. Doktorunuz tarafından urorec ilacı reçete edildiğinde SGK tarafından karşılamaktadır.

Urorec’i ilk almaya başladığınızda baş dönmesi hissedebilirsiniz. Urorec anne sütüne geçebilir ve emzirilen bebeğe zarar verebilir. İçinde beyaz veya neredeyse beyaz bir toz bulunan, beyaz kapaklı, No. 0’ın yuvarlak bikonveks koyu kahverengi kapsülleri. Kapsüllerin içeriği beyaz veya kremsi beyaz ince bir toz halindedir. Kapsüller PE kabarcıklar içinde paketlenmiştir.

Urorec reçetesiz eczane fiyatı

UROREC Kapsül 8 mg 30 kapsüllük ambalaj 8699559150094 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Urorec reçetesiz eczane fiyatı 96.59 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.