E Nabız Bilgi

Dolorex fiyatı

31.12.2022
Dolorex fiyatı

Dolorex fiyatı 2023 yazımızda sizlere dolorex fiyatı ne kadar ve dolorex fiyat 2023 eczane fiyatı gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Dolorex, ağrı kesici bir ilaçtır. Genellikle ağrı ve iltihap gidermeye yönelik olarak kullanılır. Özellikle bel ağrısı, baş ağrısı, diş ağrısı, menstrual kramp gibi ağrılara iyi bir çözüm olabilir.

Dolorex etkin maddesi paracetamol’dur. Dolorex’in yan etkileri arasında mide bulantısı, kusma, baş dönmesi, uyku bozukluğu gibi belirtiler olabilir. Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuzdan yardım alın ve önerileri dikkatlice okuyun. Aşırı doz alınması durumunda müdahale gerekir.

Dolorex Hemen Etki Eder Mi

Dolorex, ağrı ve iltihap giderme amacıyla kullanıldığında genellikle etkisini hemen gösterir. Ancak, ağrının ne kadar şiddetli olduğu ve kişinin ağrı toleransı gibi faktörlere göre değişebilir. Örneğin, hafif ağrıların giderilmesi için daha az zaman gerekebilir, ancak daha şiddetli ağrıların giderilmesi daha uzun sürebilir. Ayrıca, ilacın vücutta nasıl metabolize edildiği de etkinliğini etkileyebilir. Dolorex’in etkisini hızlandırmak için, ilacı yemeklerden hemen önce alın ve yeterli miktarda su ile birlikte alın.

Dolorex Yan Etkisi Olur Mu

Dolorex, ağrı kesici bir ilaçtır ve Dolorex’in yan etkileri olabilir. Bunlar arasında;

  • mide bulantısı
  • kusma
  • baş dönmesi
  • uyku bozukluğu gibi belirtiler olabilir.

Dolorex yan etkileri genellikle hafif ve geçici olur. Dolorex yan etkisi kendi kendine geçer, ancak bazen daha ciddi olabilir ve müdahale gerektirebilir. Aşırı doz alınması durumunda ise ciddi yan etkiler ortaya çıkabilir, bu nedenle ilacı doğru doz ve sıklıkta kullanmaya özen gösterin.

Dolorex fiyatı 2023

Dolorex ağrılı rahatsızlıklarda doktor tarafından sizlere reçete edilebilir. Dolorex güncel satış fiyatı 44.49 TL’dir ve eczanelerden satın alınabilir. Dolorex eczanelerde satılmakta olup fiyat bilgileri şu şekildedir:

Perakende Satış Fiyatı :44.49 TL
Barkod :8699514129110
Etken madde:Diklofenak Potasyum
Dolorex fiyatı 2023
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.