E Nabız Bilgi

Artcure bant fiyatı

01.01.2023
Artcure bant fiyatı

Artcure bant fiyatı 2023 içeriğimizde sizlere artcure bant eczane fiyatı, artcure bant nerede satılır ve artcure fiyatı ne kadar gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız.

Artcure bant fiyatı 2023 yılında ne olmuştur sorusunu yanıtlamadan evvel ilaç hakkında bilgi vermekte fayda görülmektedir. Artcure diffusional patch olaraka da anılan Artcure bant, transdermal bir banttır. Alanında tek olan bu ürün, insan vücudunda bel bölgesindeki fıtığın omurlara bası yapmasını önlemek amacıyla üretilmiştir. Isı bandı, yara bandı gibi isimlerle de anılmaktadır. Bel fıtığı olan hastaların kullandığı bu bant temelde ısı ile görevini yapmaktadır. Yakı benzeri bir ürün olduğu söylenebilir. Bir ped ve 2 kremden oluşan bir paket şeklinde satılmaktadır. İlaç açıldığında 2 krem pedin içine sıkılır ve ped yapışkanlı kısmında belin istenen bölgesine yapıştırılır ve beklenir. Çok düşük yan etki oranına sahip olması ile oldukça tercih edilen bir tedavi yöntemidir.

Artcure bant fiyatı 2023 yılında ne kadar olmuştur?

Artcure bant fiyatı 2023 yılında ne kadar olmuştur sorusunun yanıtı 1500 TL’dir. Artcure bant ne yazık ki sgk tarafından karşılanmamaktadır. Devletin ödemesini sağlamadığı bir ilaç olan Artcure bant, aile hekimi tarafından reçete de edilememektedir. Medikal ürün kapsamında olduğundan sgk tarafından karşılanmamaktadır.

https://www.ilacbu.com/artcure-fiyati/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.