E Nabız Bilgi

imex krem reçetesiz alınır mı

17.12.2022
imex krem reçetesiz alınır mı

imex krem reçetesiz alınır mı yazımızda sizlere imex krem reçetesiz satılır mı ve imex krem reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Sivilce sorunları ile baş edemiyor ve günden güne cildinizdeki sivilce sayısında bir artış görüyorsanız mutlaka uzman bir hekime girerek imex gibi sivilce tedavisinde etkili olan kremlerden alarak kullanmaya başlamalısınız.

Sivilceler çoğunlukla hormonların değişiklik gösterdiği dönemlerde özellikle yüz bölgenizde yoğun biri şekilde oluşurlar. Ergenlik dönemi, adet dönemi, hamilelik dönemi gibi zamanlarda oluşan sivilce ve akneleri azaltmak ya da tamamen yok etmek için imex kremi size en iyi seçenek olacaktır. Tüm eczanelerde kolaylıkla bulabileceğiniz ve tüm vücut üzerinde etkili olan antibiyotik özellikli bir dermatit ilaçtır. İçeriğindeki tetrasiklin hidroklorir maddesi sayesinde ciltteki sivilcelere neden olan zararlı bakterilerin yok olmasını sağlar. Özellikle iltihapsız sivilcelerin tedavisinde %100 etkili olan imex krem kortizon içermemesi sayesinde birçok kişinin tercih ettiği ilk seçenekler arasında yer alır.

imex krem reçetesiz alınır mı

imex krem reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerde imex krem ilacı reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. imex krem doktorunuz tarafından reçete edildiğinde SGK tarafından ödemesi karşılanmaktadır.

Düzenli kullanılması halinde mükemmel etki gösteren imex krem sivilceler 2 gün içerisindeki kurutarak yok ediyor. Sivilce ve akne tedavisinde kullanılan imex kremin güçlü etkisi vardır. Kullandıktan kısa sürede sivilcelerin köküne nüfus ederek hızlı bir şekilde kurumasını sağlar.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Lustral reçetesiz alınır mı

Dideral reçetesiz alınır mı

Enfluvir reçetesiz alınır mı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.