E Nabız Bilgi

Famodin reçetesiz alınır mı

09.12.2022
Famodin reçetesiz alınır mı

Famodin reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere famodin reçetesiz satılır mı 2023 ve famodin hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Mide içerisindeki asit miktarının azaltılması için kullanılan ilaç olarak karşımıza çıkmaktadır.

İnsanların hayatını olumsuz yönde etkileyen mide rahatsızlıkları tüm gün içerisinde olumsuz durumlar sergilemektedir. Famodin midenin ürettiği asit yemek borusuna geçerek yanma ve reflü gibi şikayetler oluşturmaktadır. Bunun gibi bir rahatsızlığı olan insanlar hastanelerin dahiliye bölümüne giderek doktor tarafından famodin reçete edilerek alınmalıdır. Böbrek yetmezliği olan kişiler düşük dozlarla doktor kontrolü altında ilacı kullanmalıdır. Mide içerisinde bulunan kötü huylu tümör hücrelerini ortadan kaldırılması ile ilgili herhangi bir veri bulunmamaktadır. Famodin genellikle yemek öğünlerinden farklı zaman aralıklarında alınmalıdır. Gebelik döneminde doktorun önereceği şekilde kullanmalısınız. Emzirme döneminde anneden bebeğe süt yolu ile geçeceği için emzirmeye ara verilmesi gereklidir.

Famodin reçetesiz alınır mı 2023

Famodin reçetesiz satılır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerden famodin ilacı reçetesiz olarak alınabilen bir ilaçtır. Famodin içerisindeki etken maddelerin diğer ilaçlarla etkileşim oluşturacağı için kullanma kılavuzunun dikkatlice okunması önerilmektedir.

Famodin tablet alımı yapılacağı zaman yemeklerden önce veya sonra alınması uygun olur. Famaodin diğer ilaçlarda olduğu gibi yan etkiler yapabilir. Bu yan etkiler genellikle şunlardır. Famodin kullananlarda baş ağrısı, sersemlik ve mide bulantısı olabilmektedir.

Famodin reçetesiz eczane fiyatı

FAMODİN Film Tablet 40 mg 30 tabletlik ambalaj 8699516094171 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Famodin reçetesiz eczane fiyatı 40.64 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.