E Nabız Bilgi

Zaldiar reçetesiz alınır mı

24.11.2022
Zaldiar reçetesiz alınır mı

Zaldiar reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere zaldiar reçetesiz satılır mı 2023 ve zaldiar eczaneden alınır mı gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Zaldiar orta ve şiddetli ağrıları geçirmek için kullanılan bir tür tıbbi ilaçtır. İlacın genel olarak merkezi sinir sitemine etkileri vardır. Beyin ve omurilikteki sinirlere etki ederek ağrıları hafifletir. Güçlü etken maddelerin bileşiminden oluşan bir ilaç olduğundan dolayı ağırları çok kısa sürede geçirir. Genel olarak kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek olan bir ilaçtır. 10 ile 20 tabletlik kutularda satışa çıkan bu ilaç uyuşturucu etkiye sahip ilaçlar gurubundadır. Yeşil reçete ile satıldığından dolayı yalnızca uzman hekimler tarafından reçete edilebilir.

Zaldiar siniri sisteminin sağlığını koruyarak ağrıları geçirir ve kişiyi rahatlatır. Böylece bireylerin yaşam kalitesi artar ve gün içinde kendisini daha rahat hisseder. Uzun süreli geçmeyen ağrılar üzerinde de oldukça olumlu etkileri vardır. Orta veya şiddetli baş ağrısı, bel ağrısı bacak ağrısı ve diğer ağrıların tedavisinde oldukça etkilidir. Aynı zamanda kemik ağrıları veya ameliyat sonrası oluşan ağrılarda, kanser ağrılarında migren ağrılarında ve kronikleşen tüm ağrıların tedavisinde kullanılabilir.

Zaldiar reçetesiz alınır mı 2023

Zaldiar reçetesiz alınır mı sorusunun cevabı hayır olacaktır. Zaldiar ilacı eczanelerden reçetesiz olarak alınamamaktadır. Zaldiar yeşil reçete gurubuna girdiğinden dolayı uzman hekimlerce yazılması gerekmektedir. Yeşil reçete grubunda bulunan ilaçlar insanlara her zaman bağımlılık yapabilmektedir. Bundan dolayı bu tür yeşil reçeteli ve kırmızı reçeteli ilaçlara sahip olabilmek için alanında uzman doktorların yazması gerekmektedir.

Zaldiar reçetesiz eczane fiyatı

Zaldiar 37.5 mg 325 mg film tablet ilaç eczanelerde 8699514090021 barkod numarası ile yerini almaktadır. Zaldiar reçetesiz eczane fiyatı 21.29 TL olarak satışı yapılmaktadır. Zaldiar ilacı reçeteli olduğundan dolayı SGK tarafından ödemesi karşılanmaktadır.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.