E Nabız Bilgi

Urinonvef reçetesiz alınır mı

25.12.2022
Urinonvef reçetesiz alınır mı

Urinonvef reçetesiz alınır mı yazımızda sizlere urinonvef reçetesiz satılır mı ve urinonvef reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Urinonvef, yetişkinlerin günlük kullanımına uygun ve bir çeşit takviye edici gıdadır. Urinonvef normal öğün yerine geçemez.

İçeriğinde demir oksit ve büyük meyveli vaksiniyum bulunan urinonvef 30 yumuşak kapsülden oluşur ve günde 2 adet yumuşak kapsülün kullanılması tavsiye edilir. Yutmakta zorluk çıkarmayacak yapıya sahip bu ürün bazı sağlık sorunlarının önlenmesinde yardımcı ürün olarak kullanılmaktadır. Dişeti problemleri, idrar yolu rahatsızlıkları, ülser ve bazı kanser türleri bunlar arasındadır.

Urinonvef reçetesiz alınır mı

Urinonvef reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerde urinonvef reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Urinonvef doktorunuz tarafından reçete edildiği şekilde alınmalıdır. Urinonvef reçeteli olarak satın alındığında SGK ödemesini karşılamaktadir.

Urinonvef kullanılmadan önce mutlaka doktor onayı alınmalıdır. Çünkü içeriğinde bulunan maddelere duyarlılığınız olabilir veya diğer ilaçlar ile birlikte alındığında istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bir paket Urinonvef 30 adet yumuşak kapsül içerir ve su ile kullanımı rahattır.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Oceral sprey reçetesiz alınır mı

Üromisin saşe reçetesiz alınır mı

Unisom reçetesiz alınır mı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.