E Nabız Bilgi

Tylol hot reçetesiz alınır mı

06.12.2022
Tylol hot reçetesiz alınır mı

Tylol hot reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere tylol hot reçetesiz satılır mı 2023 ve tylol hot hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Tylol hot, berrak renkli bir sıvıdır. Ağrı kesici ve ateş düşürücüdür.

Üç aktif bileşen içeren kombine bir ilaçtır: parasetamol, fenilefrin hidroklorür ve difenhidramin hidroklorür. 245 ml ticari formda, çocuk kilitli, şeffaf petplastik şişede, beyaz PP plastik kapaklı ve 15ml-30ml işaretli PP plastik ölçü kabı ile ambalajlanmıştır. Tylol hot lıquid gece oral sıvı grip ve soğuk algınlığına bağlı ateş, titreme, vücut ağrıları, baş ağrısı, boğaz ağrısı, kaşıntılı sulu gözler, solunum yolu tıkanıklığı, burun tıkanıklığı, hapşırma, burun akıntısı ve boğaz nedeniyle öksürüğün giderilmesinde kullanılır. 12 yaş ve üzeri yetişkinler ve çocuklar için gerektiğinde her 4veya 6 saatte bir 2 yemek kaşığı alınız. 24 saatte 4 dozu aşmayınız. 12 yaşın altındaki çocuklar için bir doktora danışın.

İnsanlarda ortaya çıkan mide bulantısı, kusma ve karın ağrısı gibi şikayetler de çok nadiren bildirilmiştir. Tedavi süresi doktor tarafından aksi belirtilmedikçe yetişkinler için 5 günü, çocuklar için 3 günü geçmemelidir. 6-12 yaş arası çocuklar: Gerektiğinde her 4-6 saatte bir 15 ml (1 ölçek). 24 saatte 60 ml’yi geçmeyiniz

Tylol hot reçetesiz alınır mı 2023

Tylol hot reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Tylol hot eczanelerde reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Aile hekimi tylol hot yazma yetkisi bulunmaktadır. Tylol hot doktor reçetesiyle alındığında devlet tarafından karşılanmaktadır. aferin forte, ase cold, aspirin complexoral, brodil, brufen cold, coldaway cold, daymol, dorfan ve fenabrin gibi ilaçlar tylol hot muadili olarak eczaneler tarafından satılmaktadır.

Tylol hot reçetesiz eczane fiyatı

TYLOL HOT DAY Tek Kull. Oral Çöz. Haz. İçin Toz 500 mg+30 mg+2 mg/20 g 12 poşetlik ambalaj 8699540250321 barkod numarası ile kayıt edilmiştir. Tylol hot reçetesiz eczane fiyatı 86.85 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.