E Nabız Bilgi

Travazol krem reçetesiz alınır mı

06.12.2022
Travazol krem reçetesiz alınır mı

Travazol krem reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere travazol krem reçetesiz satılır mı 2023 ve travazol krem hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Travazol krem içeriğinde klotrimazol ve betametazon, kremde bulunan aktif maddelerden bulunmaktadır.

Mantar hastalıklarının iyileştirilmesinde kullanılan bir ilaçtır. Pişiklerin tedavisinde çok etkili bir krem olarak bilinir. Ayrıca propilen glikol ve vazelin olarak da adlandırılan beyaz vazelin vardır. Her gram kremde 3 mg klotrimazol ve 0,1 mg betametazon içerir. Travazol krem günde 2 defa kullanılarak etkisini gösterir. Kremi kullanmadan önce etkilenen bölge sabun ve su ile yıkanmalıdır. Daha sonra krem uygulanmadan önce etkilenen bölge iyice kurutulmalıdır. Krem, cilt yüzeyine kolayca yayılmasını sağlayacak miktarda uygulanması gerekir.

Travazol krem reçetesiz alınır mı 2023

Travazol krem reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Travazol krem eczanelerden reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Uzman hekimlerce uygun görüldüğünde travazol krem reçete edilebilmektedir. Travazol krem reçeteli olarak satın alındığında devlet ödemesi karşılamaktadır.

İlaç çocuklar için kullanılıyorsa çocukların ve bebeklerin ulaşamayacağı bölgelere uygulanmasına özen gösterilmelidir. Sporcu ayağı kremi kullanıyorsanız 4-6 hafta boyunca her gece ve sabah başta parmak araları olmak üzere ayaklarınızın tüm bölgelerine uygulayınız. İlaç egzama gibi cilt rahatsızlıkları için kullanılıyorsa 2-4 hafta boyunca günde bir kez uygulayın. İlacı vajinal kandidiyazis için kullanacaksanız, önce bir doktora danışmanız gerekir. Daha sonra doktorunuz size bu ilacı uygun şekilde nasıl kullanacağınızı söyleyecektir.

Travazol krem reçetesiz eczane fiyatı

TRAVAZOL Krem %1 + %0.1 15 g’lık tüp 8699569350040 barkod numarası ile satışı yapılmaktadır. Travazol krem reçetesiz eczane fiyatı 53.75 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.