E Nabız Bilgi

Atarax tablet fiyatı

26.12.2022
Atarax tablet fiyatı

Atarax tablet fiyatı 2023 yazımızda sizlere atarax fiyatı ne kadar, atarax tablet kaç TL ve atarax fiyat 2023 eczane fiyatı gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Atarax, genellikle anksiyete bozuklukları ve cinsel performans bozuklukları gibi durumların semptomlarını azaltmak için kullanılır. Ayrıca, öksürük, ödem ve kaşıntı gibi semptomları azaltmak için de kullanılabilir. Atarax, hidroksizin adı verilen bir aktif madde içerir ve kapsül, film kaplı tablet ve süspansiyon şekillerinde mevcuttur.

Atarax, doktor tarafından reçete edilmesi gereken bir ilaçtır ve kullanımı sırasında dikkatli olunması gerekir, çünkü bazı yan etkilere neden olabilir. Özellikle, Atarax, düşük tansiyon, uyku hali, aşırı uyku hali ve görme bozuklukları gibi yan etkilere neden olabilir.

Atarax psikolojik ilaç mı?

Atarax, bir psikotropik ilaç değildir, ancak anksiyete ve uyku bozuklukları gibi psikolojik rahatsızlıkların semptomlarını azaltmaya yardımcı olabilir.

Atarax hemen uyutur mu?

Atarax’ın uykuya dalma etkisi oldukça fazladır, bazı kişilerde uyku hali, aşırı uyku hali veya görme bozuklukları gibi yan etkilere de neden olabilir. Bu nedenle, Atarax kullanımı sırasında dikkatli olunması gerekir ve doktorunuzun tavsiyesi doğrultusunda kullanılması önemlidir. Ayrıca, Atarax’ı bazı ilaçlarla birlikte kullanırken dikkatli olunması gerekebilir, çünkü bazı ilaçların etkisi arttırılabilir veya azaltılabilir.

Atarax kaldırıldı mı?

Atarax’ın satışı devam etmektedir. Ancak, doktrol kontrolü ile beraber reçeteli olarak eczanelerden satın alınabilmektedir. Atarax ilacını tedavi sürecine göre tablet vey şurup olarak doktronuz kontrolünde kullanabilirsiniz.

Atarax tablet fiyatı 2023

Atarax reçeteli ve reçetesiz olarak satın alınabilir. Atarax eczanelerde satılmakta olup fiyat bilgileri şu şekildedir:

Perakende Satış Fiyatı :34.08 TL
Barkod :8699624090058
Reçete Durumu:Reçetesiz alınır
Etken madde:Hidroksizin Hcl
Atarax tablet fiyatı 2023
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.