E Nabız Bilgi

Talcid reçetesiz alınır mı

07.12.2022
Talcid reçetesiz alınır mı

Talcid reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere talcid reçetesiz satılır mı 2023 ve talcid hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Talcid, Johnson & Johnson tarafından üretilmiştir ve reçetesiz satılmaktadır.

Alerjiniz varsa veya aşağıdakilere sahipseniz, Talcid kullanmamalısınız. Şiddetli böbrek hastalığı; veya kanınızdaki düşük magnezyum seviyeleri öyküsü. Bu ilacı çok fazla almak kemik kırığı riskinizi artırabilir. Talcid genellikle günde 3 kez, yemeklerden 1 veya 2 saat sonra ve yatmadan önce alınır. Talcid’i ilk kez alıyorsanız, bir seferde 2 tablet almalısınız. Daha sonra 1 tablet alabilirsiniz. Talcid’i tam olarak doktorunuzun size söylediği şekilde alınız. Tavsiye edilenden daha büyük veya daha küçük miktarlarda veya daha uzun süre almayın.

Tableti yutmadan önce iyice çiğneyin. Talcid’i yemeklerle birlikte veya ayrı olarak alabilirsiniz. Sizi tedavi eden herhangi bir doktora bu ilacı kullandığınızı söyleyiniz.

Talcid reçetesiz alınır mı 2023

Talcid reçetesiz satılır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerden talcid ilacı reçetesiz olarak alınabilen bir ilaçtır. Talcid çiğneme tabletleri mide ekşimesi, midede şişkinlik, mide ağrısı, gaz, akut gastrit, mide ve duodenum (ince bağırsağın ilk kısmı) tedavisinde kullanılır. Talcid mide asidini azaltır.

Talcid reçetesiz eczane fiyatı

TALCİD Çiğneme Tableti 500 mg 40 tabletlik ambalaj 8699546080274 barkod numarasıyla kayıt altına alınmıştır. Talcid reçetesiz eczane fiyatı 40.64 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.