E Nabız Bilgi

Noskar jel aile hekimi yazabilir mi

18.11.2022
Noskar jel aile hekimi yazabilir mi

Noskar jel aile hekimi yazabilir mi içeriğimizde sizlere aile hekimi noskar jel yazar mi ve noskar jel reçeteli mi gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Nascor jel alüminyum tüp içine formüle edilmiş topikal uygulama içeren şeffaf bir jeldir. Ciltte çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen skar dokularını tedavisinde etkili bir ilaçtır. Aynı zamanda deri yüzeyindeki yara ve ülserlerin tedavisinde kullanılmaktadır İçeriğindeki etkin madde sayesinde skar dokusu üzerinde meydana gelen Anti proliferatif etkili, gevşetici düzeltici ver antiflojistik etkilere sahiptir.

Ayrıca ciltte oluşan çeşitli yara izlerinin tedavisinde, ameliyat sonrası kol bacak benzeri çıkıntı şeklindeki organların kesilmesi sonucu yanık ya da kaza sonrası meydana gelene hareket kısıtlayıcı ve estetik olarak rahatsız eden yara izlerini tedavisinde naskor jel kullanılabilir. Bunun yanı sıra travma sonucu oluşan kas girişlerinde kısalık ya da kaslarda kısalık ve hareket kısıtlığına neden olan sorunlar ile ciltte akne ve sivilce izlerinin tedavisinde etkilidir. Her kutuda bir adet 120 mg’lik alüminyum tüpte bulanan bir forma sahiptir.

Noskar jel aile hekimi yazabilir mi?

Noskar jel aile hekimi yazabilir mi? sorusunun cevabı evet. Aile hekimi raporu olan hastaya noskar jel reçete edebilmektedir. Doktorunuz noskar jel reçeteli olarak yazdığında sgk ödemesi yapmaktadır.

Aile hekimi mide ilacı yazabilir mi

Aile hekimi kolesterol ilacı yazabilir mi

Serex aile hekimi yazabilir mi

gibi içeriklerimize de ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.