E Nabız Bilgi

Migrex reçetesiz alınır mı

11.12.2022
Migrex reçetesiz alınır mı

Madecassol reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere madecassol reçetesiz satılır mı 2023 ve madecassol hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Etkin maddesi Frovatriptan olan bu ilaç ağızdan alınmaktadır. Migren hastalığında ve migren ataklarında ve migrenden kaynaklanan baş ağrısının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.

Eğer bu ilacın etkin maddesini veya yardımcı maddesine karşı bir hassasiyetiniz veya alerjiniz var ise bu ilacı kullanmayınız. Aynı zamanda kalp krizi geçirdiyseniz veya felç geçirdiyseniz veya kan basıncınız yeterince kontrol edilmediyse veya şiddetli karaciğer rahatsızlığınız var ise veya şiddetli veya orta derece yüksek kan basıncınız var ise bu ilacı kullanmayınız. Bu ilacı doktorunuzun öneri veya yönergeleri doğrultusunda kullanmaya başlayınız veya bırakınız. Aynı zamanda bu ilacı doktorunuzun öneri ve yönergeleri doğrultusu süresince kullanınız.

Migrex reçetesiz alınır mı 2023

Migrex reçetesiz satılır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerden migrex reçetesiz olarak alınmaktadır. Migrex ilacı reçeteli olarak satın alındığında devlet ödemesini karşılamaktadır.

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da bir takım yan etkileri olabilmektedir. Yaygın olan yan etkiler ise şu şekildedir: yorgunluk, baş dönmesi, sıcak basması, terleme de artış, boğazda sıkışma, mide ağrısı, bulantı. Yaygın olmayan yan etkiler ise şu şekildedir: titreme, uyuşukluk, sersemlik, ishal, çarpıntı, göğüs ağrısı, midede rahatsızlık ya da şişkinlik, tat duygusu değişikliği olarak ele alınır.

Migrex reçetesiz eczane fiyatı

MİGREX Film Kaplı Tablet 2.5 mg 6 tabletlik ambalaj 8699832090819 barkod numarasııyla kayıt edilmiştir. Migrex reçetesiz eczane fiyatı 106.87 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.