E Nabız Bilgi

Laroxyl reçetesiz alınır mı

11.01.2023
Laroxyl reçetesiz alınır mı

Laroxyl reçetesiz alınır mı yazımızda sizlere laroxyl reçetesiz satılır mı ve laroxyl hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Amitriptilin etken maddesi, depresyondaki hastanın beyinde bulunan kimyasal maddelerin düzeylerini değiştirerek depresyonun belirtilerini ortadan kaldırmaya arayan bir antidepresandır.

Depresyondaki insanın en önemli belirtisi halsiz, yorgun, hayat enerjisi sönmüş ve hayattan keyif almamasıdır. Laroxyl ile depresyondaki insanın bu belirtileri ortadan kaldırır. Laroxyl sakinleştirici özelliği ile depresyondaki hastaların ani sinirlenmesini ortadan kaldırır. Sakinleştirici özelliğinden dolayı fazla kullanılması tavsiye edilmez.

Laroxyl uykuya iyi gelir mi?

Genellikle antidepresanlar sakinleştirici ve uyku verici özellikleri vardır. Depresyon tedavisinde uyku ile beyinde bulunan kimyasal maddeler düzene girer. Laroxyl antidepresanı uyku düzeni oluşturmayı sağlar.

Laroxyl kimler kullanamaz?

Laroxyl içinde bulunan etken maddeye alerjiniz varsa kesinlikle kullanmayınız. Kullandığınız takdirde acil doktora gidiniz. Hamilelik de kullanımı ilk 3 ayında ve son 3 ayında kullanıldığı takdirde bebeğin geriye çekilmesine neden olabilir. Doktor kontrolünde almanız gereken bir antidepresandır. Emzirme döneminde kullanımı ise sütten bebeğe geçme ihtimalinden dolayı kullanılmaması tavsiye olunur. Eğer bilmeden kullandıysanız en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz önerilir.

Laroxyl reçetesiz alınır mı

Laroxyl reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı hayır olacaktır. Laroxyl eczanelerden sadece reçeteli olarak satışı yapılmaktadır. Uzman hekimlerce uygun görüldüğünde laroxyl ilacı reçete edilebilmektedir. Laroxyl reçeteli olarak satışı yapıldığından SGK ödemesini yapmaktadır.

Laroxyl reçetesiz eczane fiyatı

Laroxyl film kaplı tablet 10 mg 30 tabletlik ambalaj ilacı 8699525124807 barkod numarası ile eczanelerde satışı yapılmaktadır. Laroxyl reçetesiz eczane fiyatı 28.56 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.