E Nabız Bilgi

Biteral reçetesiz alınır mı

14.12.2022
Biteral reçetesiz alınır mı

Biteral reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere biteral reçetesiz satılır mı 2023 ve biteral reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Biteral vücutta oluşan bakterilere karşı kullanılan tablet şeklinde olan ilaç olmaktadır.

Kadınlarda vajinada oluşan zararlı mikroorganizmaların hastalık oluşturduğu için iltihap görülmektedir bunun için Biteral tablet kullanılmalıdır. Kadın doğum uzmanına gözüken hastalar tedavileri için uygun dozlarda almaları uygun görülmektedir. Yiyecek ve içecek ile kullanırken herhangi bir problem görülmemektedir. Sadece tablet kullandıktan sonra 3 gün sonra alkollü gıdalar alınabilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde Biteral tablet gerekli olmadıkça kullanılması uygun görülmemektedir. İlacı kullandıktan sonra hastalarda uyku hali, titreme, baş dönmesi gibi durumlar görülmektedir bunun için araç ve makine kullanılmamalıdır. Biteral tablet vajina için kullanıldığı için kesinlikle ağız yoluyla alınmamalıdır.

Biteral reçetesiz alınır mı 2023

Biteral reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı hayır olacaktır. Eczanelerde biteral ilacı reçeteli olarak satın alınabilmektedir. Uzman hekimler tarafından biteral uygun görüldüğünde reçete edilebilmektedir. Biteral tablet, biteral 500 mg ve biteral ampul reçeteli olarak alındığından SGK tarafından ödemesi yapılmaktadır. Doktor kontrolünde kullanıldığı için hastaların kendi başına ilacı yarıda bırakmaması önerilmemektedir. İlacı kullanırken çeşitli yan etkiler oluşabilmektedir.

Biteral reçetesiz eczane fiyatı

BİTERAL Film Kaplı Tablet 500 mg 10 tabletlik ambalaj 8699525094681 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Biteral reçetesiz eczane fiyatı 84.78 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.