E Nabız Bilgi

Primobolan reçetesiz alınır mı

25.12.2022
Primobolan reçetesiz alınır mı

Primobolan reçetesiz alınır mı yazımızda sizlere primobolan reçetesiz satılır mı ve primobolan reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Primobolan; vücutta protein üretimini artırarak, kırmızı kan hücrelerini çoğalmasına yardımcı olur. DHT türevi bir ilaç olup, vücutta kas kazanımı için gerekli olan Nitrojen tutumun artırır.

Hastanın genel durumunu iyileştirerek hastada aktiviteyi uyarır ve iştahının artmasına yardımcı olur. Primobolan farklı türdeki kan hücrelerinin ve bunlar ile ilgili elementlerin gelişim sürecinde de etkilidir. Primobolan bazı yan etkileri olmasına rağmen yetişkinlerin kullanımına uygun en güvenli anabolik steroidlerden bir tanesidir. Kadınlarda kullanımı diğerlerine göre çok fazla iyidir. Ayrıca yapılan araştırmalarda Primobolan kadınlarda adet dönemlerini etkilemediği gözlemlenmiştir. Ancak yine de bu ilacı kullanırken adet dönemi ve adet durumunuz ile ilgili doktorunuza bilgi vermenizde fayda vardır.

Primobolan reçetesiz alınır mı

Primobolan reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı hayır olacaktır. Eczanelerde primobolan ilaç reçeteli olarak satın alınabilmektedir. Primobolan doktorunuz tarafından reçete edildiği şekilde alınmalıdır. Primobolan ilaç reçeteli olarak satın alındığında devlet ödemesi yapmaktadır.

Primobolan ilaç hakkında olumlu dönütler olsa da diğer ilaçlarda olduğu gibi bu ilaçta da bazı yan etkiler vardır. Özellikle erkeklerde yanlış dozda ve sürede kullanımı prostatı etkileyebilir. Ayrıca vücutta su birikmesi olabilir. Bu ilaç en az 4 hafta en fazla ise 12 haftaya kullanılmaktadır.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Piyeloseptyl reçetesiz alınır mı

Urinonvef reçetesiz alınır mı

Oceral sprey reçetesiz alınır mı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.