E Nabız Bilgi

Priligy reçetesiz alınır mı

24.12.2022
Priligy reçetesiz alınır mı

Priligy reçetesiz alınır mı yazımızda sizlere priligy reçetesiz satılır mı ve priligy reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Priligy; erken boşalma tedavisinde kullanılmaktadır. Erkeklerde baş gösteren cinsel sorunlar ya da cinsel hastalık; isteksizlik, sertleşme bozukluğu ve erken boşalma gelmektedir.

Erken boşalma diye tabir edilen cinsel hastalık penisin vajinaya girdiği andan itibaren ya da girmesinden hemen sonra bireyin kendi isteği dışında kendiliğinden boşalması durumudur. Günümüzde pek çok erkek bu sorundan mustariptir. Erken boşalma tedavisinde kullanılan ilaçları çok fazladır. Priligy de erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerde bu sorunu ortadan kaldırma için kullanılan kapalı tablet formunda ilaçtır. İçeriğinde depoksetin etken maddesi vardır. Bu ilaç doktor kontrolünde kullanılması gereken ve eczanelerde reçete ile alınabilen ilaç gurubuna dahildir. Aynı zamanda bu ilaç serotonin geri alım inhibitörü olarak bilinen ilaçlar gurubuna dahildir.

Priligy reçetesiz alınır mı

Priligy reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerde priligy ilacı reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Priligy doktorunuz tarafından reçete edildiği şekilde alınmalıdır.

Erken boşalma sorunu tedavi ederek cinsel birleşmede boşalmayı kişini kendi kontörlü ile yapmasını sağlar. Böylece eken boşalma sorunu da ortadan kalkmış olacaktır.

Bunlarada bakabilirsiniz:

2 Aydır lustral kullanıyorum

Oseltamivir reçetesiz alınır mı

Ozaprin reçetesiz alınır mı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.