E Nabız Bilgi

Lasix reçetesiz alınır mı

11.12.2022
Lasix reçetesiz alınır mı

Lasix reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere lasix reçetesiz satılır mı 2023 ve lasix hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Etkin maddesi furosemid etkin maddesi içerin idrar söktürücü olarak kullanılan tablet şeklinde ilaçtır. Lasix böbreklerden vücutta fazla bulunan tuz ve suyun atılmasına yardımcı olan, ödemi gidermek için kullanılan idrar söktürücü ve yüksek tansiyon tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.

Lasix kimlere tavsiye edilir?

Kalp damar hastalığına bağlı olarak solunum yetmezliği, ödem ve karaciğer büyümeniz varsa fazla suyun atılması için doktorunuz reçetenize yazar. Böbreklerinizde herhangi bir sıkıntı varsa yani böbrek yetmezliğine bağlı olarak vücutta fazla suyun atılması için doktorunuz tavsiyesi olacaktır. Hamilelikte de ödem attırıcı olarak kullanabileceğiniz ilacı doktorun tavsiyesi üzerine kullanabilirsiniz. Böbrek ve karaciğerde meydana rahatsızlıktan dolayı fazla vücuttan atılması için kullanılabilecek bir ilaçtır. Yüksek tansiyonun sebep olduğu ödemin vücuttan atılması için doktorunuz size tavsiye edecektir.

Lasix reçetesiz alınır mı 2023

Lasix reçetesiz satılır mı? sorusunun cevabı hayır olacaktır. Eczanelerden lasix ilacı reçeteli olarak alınabilen bir ilaçtır. Uzman doktorlar tarafından uygun görüldüğünde lasix reçete edilebilmektedir. Doktorunuz sizin için en uygun dozu ve tedavi süresini belirleyecektir. Lasix kullanırken doktorunuzun tavsiyesi dışına çıkmayınız. Lasix tableti aç karnına ve bol su ile çiğnemeden yutunuz. Lasix çocuklarda ve yaşlılarda kullanımı için doktorunuza başvurmayı ihmal etmeyin.

Lasix reçetesiz eczane fiyatı

LASİX Tablet 40 mg 12 tabletlik ambalaj 8699809014008 barkod numarasıyla satılmaktadır. Lasix reçetesiz eczane fiyatı 14.31 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.