E Nabız Bilgi

Gliserin reçetesiz alınır mı

09.12.2022
Gliserin reçetesiz alınır mı

Gliserin reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere gliserin reçetesiz satılır mı 2023 ve gliserin hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Aslında trihidroksi alkol olan diğer adıyla gliserin sıvı halde bulunur ve cilt ürünlerinde kullanılır. Gliserin hiçbir zararı yoktur bu yüzden cilt bakımlarında gönül rahatlığıyla kullanılan bir üründür.

Gliserin Ne İşe Yarar?

Ciltte meydana gelen kuruluk tedavisinde kullanılan gliserin, cildi yumuşatır ve nemlendirir. Nemlenen cilt taze görünümle beraber parlaklık kazanır. Her kadının istediğini yapan gliserin hiçbir zararın olmamasından dolayı cildin her bölgesinde kullanılabilir. Kendine bakan bireylerin gliserin kullanmak için sebepleri çoktur. Kullanılan gliserin sayesinde cilt parlaklık, nemlilik, yumuşaklık kazanırken bir yandan ciltte meydana gelen küçük, ince kırışıklıkları yok etmeye yarar.

Cildi düşmanı olan güneş ışınlarından koruyarak ciltte oluşacak çillenme, güneş lekesi gibi cilt kusurlarının oluşmasını engeller. Gliserin faydalarının bir tanesi de pH dengesini korur cilt tonunda denge sağlayarak yüzün sağlıklı görünmesini sağlar.

Gliserin reçetesiz alınır mı 2023

Gliserin reçetesiz satılır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerden gliserin ilacı reçetesiz olarak alınabilen bir ilaçtır. Gliserin gül suyu ile karıştırarak cildin istenilen bölgelerine pamuk yardımıyla sürülür ve gül suyunun ferahlatıcı kokusuyla cilde ferahlık da verilir. Bunun yanında gliserin dudak nemlendirici bakım kremi ya da tırnakların sağlığı içinde kullanılabilir.

Gliserin reçetesiz reçetesiz eczane fiyatı

GLİSERİN ORO Damla 30 g 50 ml’lik şişe 8699642500423 barkod numarası ve SUP – GLİSERİN KANSUK K Supozituvar 1400 mg 10 supozituvarlık ambalaj 8699535890037 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Gliserin pahalı bir ürün olmamakla beraber, reçetesiz eczane fiyatı 15.00 TL ve 18.38 TL güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.