E Nabız Bilgi

Fastjel krem reçetesiz alınır mı

09.12.2022
Fastjel krem reçetesiz alınır mı

Fastjel krem reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere fastjel krem reçetesiz satılır mı 2023 ve fastjel krem hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Fastjel iltihap önleyici ilaç grubuna girmektedir. Cilt üzerine sürülerek kullanılan jel formunda ilaçtır.

Genellikle 50 gramlık olarak jel içeren ambalajlar halinde üretime sunulmuştur. İnsanlarda oluşan, vücutta burkulma, ezilme, bacak ve kollarda incinme, eklem iltihapları, ağır bel ağrısı, sporcularda yaralanmalar, küçük dokularda kronik eklem rahatsızlığı, romatizmal kas ağrısı ve varis tedavisinde kullanılmaktadır. Fastjel içerisinde bulunan yardımcı etken maddelere karşı hassasiyeti olan hastalar örneğin, alerjik durumlar ürettiği için kullanılmasından kaçınılmalıdır. Fastjel kullanma kılavuzu dikkatle incelenmelidir. Jel sürmeden önce bölgenin temizliğine özen gösterilmesi uygun olmaktadır. Güneş ışınlarına maruz bırakılmadan bölgenin ilacı tam emdiğinden emin olunmalıdır. Uygulama yapıldıktan sonra ellerin iyice yıkanıp durulama işlemi yapılmalıdır. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılmasından kaçınılmalıdır. Yiyecek ve içeceklerle kullanılmasında herhangi bir etki söz konusu değildir.

Fastjel krem reçetesiz alınır mı 2023

Fastjel krem reçetesiz satılır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerden fastjel krem ilacı reçetesiz olarak alınabilen bir ilaçtır. Araç ve makine kullanırken herhangi bir etkiye sebebiyet vermemektedir. Fastjel uygulamasının yapılacağı bölgede akne veya egzama gibi cilt bozuklukları bulunması durumunda Fastjel kullanmayın. Günlük 1 veya 3 defa Fastjel uygulama yapabilirsiniz. Yaşlı kişilerin kullanması durumunda doz ayarlamasına gerek yoktur.

Fastjel krem reçetesiz eczane fiyatı

FASTJEL Jel %2.5 50 g’lık tüp 8699832340013 barkod eczanelerde satışı yapılmaktadır. Fastjel krem reçetesiz eczane fiyatı 31.93 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.