E Nabız Bilgi

Dolorex ağrı kesici reçetesiz alınır mı

15.12.2022
Dolorex ağrı kesici reçetesiz alınır mı

Dolorex ağrı kesici reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere dolorex ağrı kesici reçetesiz satılır mı 2023 ve dolorex ağrı kesici reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Dolorex son zamanlarda en çok merak edilen ilaçlar arasında yer almaya başladı. Dolorex, non steroidal antienflamatuar ilaçlar arasında yer alan ağrı kesici gurubunun en önemli üyesidir. Birincil olarak dolorex romatizmal hastalıkları ve eklem yerlerinde meydana gelen ağrı, şişlik ve hassasiyetin giderilmesinde etkilidir. Aynı zamanda dolorex ağasıdaki hastalıkların tedavisinde kısa süreliğine de kullanılabilir;

  • Gerilmeler burkulmalar ya da diğer zedelenmeler
  • Ameliyat sonrası meydana gelen şişlik ya da ağrı
  • Ağrılı adet döngülerinde ve ağrılı iltihabı içeren kadın hastalıkların tedavisinde
  • Yumuşak doku romatizması, sırt ağrısı donuk omuz, tenisçi dirseği benzeri hastalıkların tedavisinde
  • Migren ataklarında
  • Kulak boğaz burun enfeksiyonlarını tedavisinde
  • Bunu dışında dolorex doktorun tanı koyduğu başka durumun tedavisinde de kullanılabilir.
  • Şişlik ve ağrı gibi inflamasyon semptomlarını ortadan kaldırır.

Dolorex ağrı kesici reçetesiz alınır mı 2023

Dolorex ağrı kesici reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerde dolorex ağrı kesici ilacı reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Dolorex ağrı kesici reçeteli olarak alındığında SGK tarafından ödemesi karşılamaktadır. Cataflam, deflamat, diclofix, diclomec, difenak, difenject, diflodol, dikles, diklojik, dikloron, dorado, kalidren, miyadren, rapidus, visra, turktipsan, volfenaks ve voltaren gibi ilaçlar dolorex muadili olarak satışı yapılmaktadır. Dolorex yetişkinlerde ateş düşürücü olarak kullanılabilir. İltihap ve yüksek ateşin nedenlerin üzerinde etkisi yoktur.

Dolorex ağrı kesici reçetesiz eczane fiyatı

DOLOREX Kaplı Tablet 50 mg 20 drajelik ambalaj 8699514129110 barkod numarasıyla satışı yapılmaktadır. Dolorex reçetesiz eczane fiyatı 44.49 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Dapoksetin reçetesiz alınır mı

Suprax reçetesiz alınır mı

Secita reçetesiz alınır mı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.