E Nabız Bilgi

Coldaway c fiyat

28.12.2022
Coldaway c fiyat

Coldaway c fiyat 2023 yazımızda sizlere coldaway c fiyatı ne kadar ve coldaway c fiyat 2023 eczane fiyatı gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Özellikle soğuk algınlığı ve grip salgınlarının yaygınlaştığı dönemlerde insanlar vitamin ihtiyacını karşılamak için ilaçlara başvurmaktadır. Ancak bu tür ilaçların doktor kontrolü olmadan alınmaması gerekmektedir. C vitamini ihtiva eden grip ilaçları arasında Coldaway C de yer alır.

Grip salgını dönemlerinde Coldaway C ne kadar, Coldaway C vitamin hapı mı gibi sorular sorulabilir. Bu ilaç vitamin ilacı değildir ve doktor tarafından reçelendirilmeden alınmamalıdır.

Coldaway C Niçin Kullanılır?

Coldaway C içeriğinde askorbit asit bulunan, kalitatif ve kantitatif bir bileşimdir. İlacın etkin maddelerinden İbuprofen ağrı kesici ve iltihap sökücüdür. Baş diş ya da sırt ağrılarıyla adet krampları ve soğuk algınlığında yaşanan vücut ağrılarının tedavisinde etkilidir. Bu etken madde 3 aydan büyük çocuklarla ergen ve yetişkinlerde kullanılabilmektedir.

Coldaway 300 mg C vitamini ihtiva etmektedir. Grip ve soğukalgınlığı rahatsızlığında hastalığa bağlı gelişen ağrı, ateş, burun tıkanıklılığını tedavi eder. İlaç 12 yaşın üzerinde çocuk, ergen ve yetişkinler içindir. Hamileliğin son dönemleri için risklidir.

İlacın dozuna doktor karar verir. Günde altı tabletten fazla kullanılması önerilmemektedir. Ayrıca bu ilaç kısa süreli kullanımlar için uygundur ve 5 günden uzun kullanılmamalıdır.

Coldaway c fiyat 2023

Sadece eczanelerde satılmaktadır.

Perakende Satış Fiyatı :55.52 TL
Barkod :8699514093916
Etken madde:ibuprofen, psedoefedrin hcl, askorbik Asit
Coldaway c fiyat 2023
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.