E Nabız Bilgi

Benzoxin jel aile hekimi yazabilir mi

16.11.2022
Benzoxin jel aile hekimi yazabilir mi

Benzoxin jel aile hekimi yazabilir mi içeriğimizde sizlere aile hekimi benzoxin jel yazar mi ve benzoxin jel reçeteli mi gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Benzoxin jel, içeriğinde benzoil maddesi barındıran topik jel kremdir. Anti-akne karşıtı ilaç kategorisinde listelenmektedir. Vücuttaki aknelerde bulunan bakterilere karşı etkili bir sonuç göstermektedir. Aynı zamanda vücuttaki siyah ve beyaz noktaların azaltılmasında da etkin rol üstlenmektedir. Krem, cildi daha az yağlı forumda göstermektedir. Vücut için birçok iyileştirici özelliğe sahiptir.

Benzoxin jel, göz, ağız ve burun gibi vücut bölgelerinde kullanıma uygun değildir. Aynı zamanda egzama yaraları ve açık yaralarla da temas ettirilmemelidir. Kullanıldıktan sonra ilaç içerisindeki yardımcı maddelerden herhangi birine vücudun reaksiyon gösterilmesi durumunda jel kremin kullanılmaması önerilmektedir. Diğer sıkılaştırıcı kremlerle birlikte kullanıldığında dikkat etmek oldukça önemlidir.

Benzoxin jel aile hekimi yazabilir mi?

Benzoxin jel aile hekimi yazabilir mi? sorusunun cevabı hayır. Uzman görüşü gerektiğinden dolayı aile hekimi benzoxin jel reçete yazamamaktadır. Doktorunuz benzoxin jel reçeteli olarak yazdığında sgk ödemesi yapmaktadır.

Misol 50 mg aile hekimi yazabilir mi

Prednol aile hekimi yazabilir mi

Neruda aile hekimi yazabilir mi

gibi içeriklerimize de ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.