E Nabız Bilgi

Acnelyse krem fiyat

29.12.2022
Acnelyse krem fiyat

Acnelyse krem fiyat 2023 yazımızda sizlere acnelyse krem fiyatı ne kadar ve acnelyse krem fiyat 2023 eczane fiyatı gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Acnelyse, ciltteki akne (sivilce) tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Akne, ciltteki bazen ağrılı, şiş ve kızarık sivilce lekelerinin oluştuğu bir cilt durumudur. Akne, çoğunlukla gençlerde görülür ve ciltteki yağ bezlerinin tıkanması sonucu oluşur. Acnelyse, ciltteki sivilce ve akne lekelerini azaltmaya yönelik olarak kullanılır. İlaç, yüz, sırt ve göğüs gibi vücut bölgelerinde kullanılabilir. Acnelyse, sadece reçete ile satılır ve doktorunuz tarafından belirlenen dozu ve kullanım sıklığına göre kullanılması gerekir.

Acnelyse Krem Kimler Kulanamaz?

Acnelyse krem, ciltteki sivilce ve akne lekelerini azaltmaya yönelik olarak kullanılır. Ancak herkes için uygun olmayabilir ve bazı durumlarda kullanımı önerilmez. Aşağıdaki durumlarda Acnelyse krem kullanımı önerilmez:

Allerjik reaksiyonları olan kişiler: Eğer Acnelyse içeriğinde bulunan bileşenlere daha önce allerjik reaksiyon göstermişseniz, Acnelyse krem kullanımı önerilmez.

Hamile veya emziren kadınlar: Hamilelik ve emzirme döneminde Acnelyse krem kullanımı önerilmemektedir. Bu dönemlerde cilt sorunlarınız için doktorunuz veya bir cilt uzmanı ile görüşerek en uygun tedavi seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Özel bir durumu olan kişiler: Eğer özel bir durumunuz (örneğin, cilt kanseri, cilt iltihapları gibi) varsa, Acnelyse krem kullanımı önerilmeyebilir. Bu durumda doktorunuz veya bir cilt uzmanı ile görüşerek en uygun tedavi seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Acnelyse Krem Sivilce İzlerini Geçirir Mi?

Acnelyse krem, ciltteki sivilce ve akne lekelerini azaltır. Ancak sivilce izlerinin tamamen ortadan kalkmasını sağlamaz. Sivilce izleri, ciltteki yara izlerine benzer şekilde oluşur ve zaman içinde doğal olarak azalır. Ancak bazı durumlarda sivilce izleri daha az görünür hale getirilebilir.

Acnelyse krem fiyat 2023

Acnelyse krem eczanelerde satılmakta olup fiyat bilgileri şu şekildedir:

Perakende Satış Fiyatı :196.60 TL
Barkod :8699514355908
Etken madde:Tretinoin
Acnelyse krem fiyat 2023
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.