E Nabız Bilgi

Sivex losyon reçetesiz alınır mı

18.12.2022
Sivex losyon reçetesiz alınır mı

Sivex losyon reçetesiz alınır mı yazımızda sizlere sivex losyon reçetesiz satılır mı ve sivex losyon reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Sivex, sivilce sorun yaşayanların imdadına yetişen krem formunda bir losyondur.

Sivilce sorunlarından muzdarip olanlara uzmanlar tarafından tavsiye edilen sivex losyon, içeriğindeki güçlü etken madde sayesinde sivilcelerin ve sivilce izlerin korkulu rüyası haline gelmiştir. Sodyum sülfasetamid antibakteriyel etkisi sayesinde sivilcelere derinlemesine etki ederek, sivilcelerin kısa sürede yok olmasını sağlar. Yoğun sivilce soruları yaşayanlar için uzman doktorların birinci seçeneği olan Sivex losyon erkeklerin kullanımı içinde uygundur. Erkeklerin yüzlerinde yoğun kıl köklerinin alt kısmında oluşan pembe kabarcıklara da etkisi olan sivex, sadece uygulandığı bölgeye değil, yüzün tamamına da etki ediyor. Bunun için sivilceli bölgeye yoğun sürülmesi tüm bölgeye etki edecektir.

Sivex losyon reçetesiz alınır mı

Sivex losyon reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerde sivex losyon ilacı reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Uzman hekimler tarafından sivex losyon uygun görüldüğünde reçete edilebilmektedir. Sivex losyon ilacı reçeteli olarak alındığından SGK tarafından ödemesi yapılmaktadır.

Etkisini çok çabuk gösteren sivilce losyonu olduğundan dolayı mutlaka uzman doktor tavsiyesi ya da reçetesi ile kullanmanız gerekmektedir. Kullanımı kolay olsa da mutlak uzman doktor reçetesi ile uygulamanız ve doktorun verdiği dozda ver sürede kullanmaya özen göstermektedir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Selectra reçetesiz alınır mı

Sipraktin reçetesiz alınır mı

Simflat reçetesiz alınır mı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.