E Nabız Bilgi

Penis Büyütme Ameliyatının Başarılı İsmi Op. Dr. Cem Özlük

12.09.2023
Penis Büyütme Ameliyatının Başarılı İsmi Op. Dr. Cem Özlük

Cem Özlük tarafından yapılan penis büyütme estetiği erkeklerin penislerinin boyutunu artırmak istedikleri durumlarda uygulanan bir cerrahi işlemdir. Bu işlem genellikle penisin uzunluğunu veya genişliğini artırmak için yapılır. Penis büyütme estetiği ciddi bir işlem olup bazı riskler taşıyabilir. Bu nedenle bu işlemin yapılması konusunda çok dikkatli olunması gerekmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatının Başarılı İsmi Op Dr Cem Özlük

Öncelikle Cem Özlük hakkında bilgiler vermek isteriz. Kendisi 2006 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu olmuştur. Akabinde 2012 senesinde Gazi Üniversitesi’nde üroloji eğitimini bitirmiştir. Askerlik süresi boyunca 1500 ‘den fazla cerrahi müdahalede bulunarak üstün hizmet belgesi almıştır. Sonrasında ise ABD ve İstalya’da penis cerrahisi ve vajinal cerrahi eğitimlerini almıştır.

Penis büyütme estetiği genellikle penisin kökündeki yağ dokusu alınarak veya penisin şaftına bir implant yerleştirilerek yapılır. Her iki yöntem de bazı riskler taşıdığı için prosedürü gerçekleştiren doktorunuzla riskler hakkında ayrıntılı olarak konuşmanız önemlidir. Penis büyütme estetiği sadece fiziksel olarak daha büyük bir penis elde etmek isteyen kişiler için uygun değildir. Bu işlemin sonuçları herhangi bir kişinin cinsel tatminini veya performansını artırmaz. Bu nedenle penis büyütme estetiği konusunda gerçekçi beklentilere sahip olmak önemlidir.

Penis Büyütme Estetiği Cem Özluk

Cem Özluk penis büyütme estetiği işlemi için doğru aday olup olmadığınızı belirlemek için bir uzmana danışmanız önemlidir. Genellikle penis boyutu nedeniyle ciddi psikolojik sorunlar yaşayan veya doğuştan peniste anomaliler olan kişiler bu işlem için uygun adaylar olabilirler.

Penis boyutu konusunda kendinize güvensizlik hissettiğiniz için bu işlemi yaptırmak istiyorsanız öncelikle bu sorunun psikolojik bir yönü olabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Penis boyutu cinsel tatmin ve performansın tek belirleyicisi değildir ve birçok insan için penis boyutu konusunda endişe duymak normaldir. Cemozluk.com adresinden hizmetler alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.