E Nabız Bilgi

MHRS hata network error

21.01.2023
MHRS hata network error

MHRS hata network error içeriğimizde sizlere network error ne demek, network error neden olur ve network error hatası çözümü gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. MHRS, Türkiye’de ikamet eden vatandaşların hastaneye gidebilmek için randevu aldıkları online bir devlet sitesidir. Bu sitede giriş yapabilmek içinse ya kayıt olmanız gerekmektedir ya da e-devlet ile giriş yapabilirsiniz.

MHRS hata network error

Bazı kullanıcılar MHRS sayfasına erişimyaparken “network error” başlıklı ağ bağlantısı sorunu ile karşı karşıya gelmektedirler. Bu durumu çözmek için birkaç metot vardır:

Öncelikli giriş bilgilerinzi doğru hatırlamakla bereber doğru girdiğinzden emin olmalısınız. Bazen şifrenizi kaydettiğiniz panodan kopyala yapıştır yaparken telefondan kaynaklı yanlış kopyala yapıştır yapabiliyor.

Eğer ki şifrenizi doğru girdiğinizden eminsenz sayfayı tekrar yenileme işlemin tekrar tekrar gerçekleştirin. MHRS güncelliğinden bu yana şu anki yazılımın bağlanmış olduğunuz internet ağını algılaması bazen zaman alabiliyor. Bunun yanı sıra bağlandığınız internet VPN, Proxy gibi herhangi bir aracı uygulama kullanmayınız. Başka ülke frekansıyla karşı karşıya gelen MHRS, sizin sayfaya erişmenize izin vermeyecektir.

Son yöntemimiz ise gerçekten bir ağ sorunu yaşadığınızı kabullenip modemi kapatıp açarak ve internete bağlandığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Eğer yine açılmıyorsa ve siz başka internet ağından bağlanmayı denediğiniz halde açamıyorsanız o zaman sorunun kaynağı MHRS sitesinin alt yapısıdır.

Aradan biraz zaman geçtikten sonra bahsi geçen metotları tekrardan deneyin. “Error” hatası devam ediyorsa MHRS müşteri hizmetlerine bağlanarak hem randevu alabilirsiniz hem de neden bu hatayı aldığınıza dair daha net bir çözüme ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.