E Nabız Bilgi

Expigment reçetesiz alınır mı

13.12.2022
Expigment reçetesiz alınır mı

Expigment reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere expigment reçetesiz satılır mı 2023 ve expigment reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Güneş lekeleri ve ciltteki iltihaplı sivilcelerin yok edilmesinde çok etkili bir krem olarak eczanelerde bulunur.

Etken maddesi Hidrokınon olan Expigment krem, iki şekilde eczanelerde halkın kullanımına sunulmaktadır. Birincisi yoğunluk derecesi % 2 diğeri % 4 olarak bulunur. Bu farklı durum ciltteki lekelerin büyüklük durumuna göre ve doktorun önerisine göre olmaktadır. Expigment ilacının içerisinde bulunan etken madde ile cildin renk tonu açılmaya başlar. Güneş lekelerini ve ciltteki çillerinde yok oluşunu sağlar. Çok etkili olması nedeniyle etkisini kısa süre içerisinde göstermeye başlar.

Expigment reçetesiz alınır mı 2023

Expigment reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerde expigment ilacı reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Uzman hekimler tarafından expigment uygun görüldüğünde reçete edilebilmektedir. Expigment 4 krem, expigment 2 ve expigment krem reçetesiz olarak satıldığından SGK tarafından ödemesi yapılmamaktadır.

Expigment kremini lekeleri yok etmek amacıyla kullanmak isterseniz, günde 2 defa cildin üzerine uygulamanız yeterli olacaktır. Uygulama yapılmadan önce cildiniz çok temiz olması gerekir. Krem sürüldükten sonra 2 dakikaya yakın iyice ovalayıp deriye yedirin. 2 ay kadar bu uygulamayı yapın. 2 ay gibi sürede etkisini göstermezse bu kremi kullanmayı bırakmanız gerekir. Eczanelerde reçeteli olarak satılmaktadır. Doktorunuzun uyguladığı doza göre kullanmak yararlı olur.

Expigment reçetesiz eczane fiyatı

EXPİGMENT Krem %2 30 g’lık tüp 8699561350055 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Expigment reçetesiz eczane fiyatı 30.69 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.