E Nabız Bilgi

Differin jel reçetesiz alınır mı

15.12.2022
Differin jel reçetesiz alınır mı

Differin jel reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere differin jel reçetesiz satılır mı 2023 ve differin jel reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Günümüzde insanların ortak sorunu haline gelen sivilceler her yaşta oluşan cilt sorunlarından bir tanesidir.

En önemli estetik sorunu haline gelen sivilceler sadece ergenlik döneminde gelişmezler. Nerdeyse her yaşta farklı nedenlerden dolayı oluşabilirler. Kâbusunuz haline gelen sivilceler için sivilceler için kalıcı çözüm arıyorsanız differin jel kullanmanız daha doğru olacaktır. Differin jel günümüzde sivilce sorunu yaşayanlar için tam bir mucize olmaktadır. Differin jel aktif maddesi adaple3ndir. Bu etken madde sivilce tedavisinde topikal retinoldidir. Komedonların baskın olduğu aknelere karşı da neredeyse %100 etkilidir. Ayrıca birçok kimse yüzlerindeki çiller ve güneş lekelerinden kurtulmak için de bu kremi kullanıyor.

Differin jel reçetesiz alınır mı 2023

Differin jel reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerde differin jel reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Differin jel reçetesiz olarak alındığından SGK tarafından ödemesi karşılamaktadır. Differin jel gece kullanımı daha faydalı olacaktır. Ürünü kullanmadan önce cildinizi yıkayıp temizlemelisiniz. Ancak bu krem sivilceleri kurutur sivilce leke ve izlerini yok etmeden pek etkili değildir.

Differin jel reçetesiz eczane fiyatı

DİFFERİN Jel %0.1 30 g’lık tüp 8699586342608 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Differin jel reçetesiz eczane fiyatı 297.80 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Gripin reçetesiz alınır mı

Duxet reçetesiz alınır mı

Dolorex ağrı kesici reçetesiz alınır mı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.