E Nabız Bilgi

Cipralex reçetesiz satılıyor mu

24.01.2023
Cipralex reçetesiz satılıyor mu

Cipralex reçetesiz satılır mı yazımızda sizlere cipralex reçetesiz alınır mı, cipralex reçeteli mi ve cipralex hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Cipralex depresyon hastalıklarının tedavisinde kullanılan ilaç grubuna girmektedir. Özellikle majör depresyon, kaygı bozukluğu, anksiyete ve obsesif bozukluk gibi durumlarda kullanılması için doktor tarafından reçete edilmektedir. Hayatın akışını ve insan sağlığını bozan depresif bu hallerinden kurtulmak isteyen hastalar hastanelerin psikiyatri servislerine giderek tedavilerinin olmaları uygun görülmektedir. Cipralex kullanan hastaların kendilerini iyi hissetmeleri için, ilacın uygun dozlarda kullanılması ile bir veya iki hafta sonra etkiler gözlemlemeye başlamaktadır.

Olası yan etkiler ve herhangi bir durumla karşılaşıldığında doktora bildirilmesi gerekli olmaktadır. Tedavi sürecinde ilk günlerde çeşitli ruh halleri huzursuzluk, hiperaktivite, aniden gelişen mutluluk hissi gibi ruhsal durumlar görülebilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılmaması gerekli olmaktadır. Araç ve makine kullanacak olan hastalar cipralex kullandıktan sonra dikkatli olmaları gereklidir.

Cipralex reçetesiz satılıyor mu

Cipralex reçetesiz satılıyor mu sorusunun cevabı hayır olacaktır. Eczanelerde cipralex reçetesiz olarak olarak satışı yapılmamaktadır. Uzman hekimler cipralex ilacını reçeteye yazdığında SGK ödemesini ücretsiz olarak karşılamaktadır. Eczaneler tarafından Anzyl, avertyn, citoles, elitrex, eslong, eslorex, esmax, esplus, esram, estalora, exeram, losiram ve lores ilaçlarını cipralex muadili olarak verebilmektedir.

Cipralex reçetesiz eczane fiyatı

CİPRALEX Film Kaplı Tablet 10 mg 28 tabletlik ambalaj ilacı 8699795091083 barkod numarası ile satışı yapılmaktadır. Cipralex reçetesiz eczane fiyatı 68.18 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.