E Nabız Bilgi

Zolax aile hekimi yazabilir mi

12.11.2022
Zolax aile hekimi yazabilir mi

Zolax aile hekimi yazabilir mi içeriğimizde sizlere zolax aile hekimi yazabilir mi ve zolax reçeteli mi gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Etkin maddesi flukonazol maddesi içermektedir. Mantar hastalığının tedavisi sürecinde ve engelleme sürecinde kullanılmaktadır. Antifungal adı verilen ilaçlar arasında yer almakta olup 50, 100, 150, 200 mg şeklinde üretimleri olup mavili ve beyazlı kutuda tüketime sunulmuştur.

Oral yoldan alınan kapsül şeklinde üretilmiştir. Deri mantarında ve tırnak mantarında, erkek cinsel organı ve kadının cinsel organındaki mantarında , beyin zarında ki mantar enfeksiyonunda, erkek ve kadın için idrar yollarında bulunan mantar hastalığı tedavisinde kullanılan ilaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanım miktarı ve süresini doktorunuza danışarak kullanmanız gerekmektedir. Buna ilave olarak eğer bu ilaç kullanımı gerekiyorsa direkt olarak doktorunuza başvurmanız gerekmektedir. Doktorunuza başvurarak ilacı kullanmanız önem arz etmektedir.

Zolax aile hekimi yazabilir mi?

Zolax aile hekimi yazabilir mi? sorusunun cevabı evet. Aile hekimi raporu olan hastaya Zolax reçete edebilmektedir. Doktorunuz Zolax reçeteli olarak yazdığında sgk ödemesi yapmaktadır.

Norodol damla aile hekimi yazabilir mi?

Tarlusal aile hekimi yazabilir mi?

Oximin jel aile hekimi yazabilir mi?

gibi içeriklerimize de ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.