E Nabız Bilgi

Zestat aile hekimi yazabilir mi

13.11.2022
Zestat aile hekimi yazabilir mi

Zestat aile hekimi yazabilir mi içeriğimizde sizlere zestat aile hekimi yazabilir mi ve zestat reçeteli mi gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Etkin maddesi Mirtazapin olan ilaç 15 mg olarak üretilmiştir. Antidepresan grubuna ait olarak bilinmekte olan Zestat kahverengi bir şişe ve oral enjektör şeklinde sunulmaktadır. Oral yoldan kullanılan çözelti olarak tüketilmektedir. Güvenlikli ve çocukların açamayacağı şekilde piyasaya sürülmüştür.

Bu ilacı kullanırken şişenin kapağını bastırarak açmanız gerekmekte olup, yanında verilen enjektör ile ilacı çekmeniz suretiyle bir bardak suya karıştırınız ve enjektör içindeki ilacı suya tamamen boşaltınız. İlacınız içmeye hazır hale gelmiştir. Genel belirtilerinden olan ve uyku hali yapmaktadır . Nörotransmitterlerin iletimini artıran bir ilaç olmakla beraber majör depresif bozukluk tedavisi için kullanılmaktadır. Kullanım dozunu ve saatini doktorunuza danışarak kullanmanız gerekmekte olup içmeyi unuttuğunuz zaman dengelemek için çift doz almayınız.

Zestat aile hekimi yazabilir mi?

Zestat aile hekimi yazabilir mi? sorusunun cevabı evet. Aile hekimi raporu olan hastaya zestat reçete edebilmektedir. Doktorunuz zestat reçeteli olarak yazdığında sgk ödemesi yapmaktadır.

Visanneyi aile hekimi yazabilir mi

Zespira aile hekimi yazabilir mi?

Vasoxen aile hekimi yazabilir mi?

gibi içeriklerimize de ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.