E Nabız Bilgi

Paxera Yeşil Reçete mi Kırmızı Reçete mi

11.02.2023
Paxera Yeşil Reçete mi Kırmızı Reçete mi

Paxera yeşil reçete mi kırmızı reçete mi içeriğimizde sizlere paxera yeşil reçete mi ve paxera kırmızı reçete mi gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. İlaç dünyasında çok sayıda değişik türden ilaçlar bulunuyor. Çok değişik amaçlar için kullanılıyor. İşte onlardan bir tanesi de Paxera adı verilen ilaçtır. İnsanların özellikle de bu ilacı kullananların en çok merak ettiği olgu bu ilacın yeşil reçete mi yoksa kırmızı reçete mi olduğudur.

Paxera yeşil reçete mi kırmızı reçete mi

Paxera daha önce kullananların son derece iyi bildiği gibi psikiyatr doktorlar tarafından yazılan bir psikiyatri ilacıdır. SSRI ilaç grubunda yer alır. Hiçbir biçimde reçetesiz olarak satılmaz. Zihinsel olarak dengeyi korumaya yardım eden bir antidepresan ilaçtır. Temelinde asıl işlevi vücut için son derece önemli olan serotonin hormonunun üretimini sağlamaktır.

Farklı isimler ile de satışa sunulan benzerleri vardır. Yaşanan tramva sonrası ortaya çıkan stres, kaygı bozuklukları gibi durumlarda uzman hekimler tarafından verilir. Ürün içeriğinde uyuşturucu bileşenler olmadığı için yeşil reçete ile satılır. Kırmızı reçete ilaç listesinde olan bir ilaç türü değildir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Tranko Buskas Yeşil Reçete mi Kırmızı Reçete mi

Olanzapin Yeşil Reçete Mi Kırmızı Reçete Mi

Nervium Yeşil Reçete Mi Kırmızı Reçete Mi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.