E Nabız Bilgi

Oximin jel aile hekimi yazabilir mi

12.11.2022
Oximin jel aile hekimi yazabilir mi

Oximin jel aile hekimi yazabilir mi içeriğimizde sizlere oximin jel aile hekimi yazabilir mi ve oximin jel reçeteli mi gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Oximin jel son dönemlerde herkes tarafından merak edilen bir tür kremdir. Özelikle adet dönemlerinde meydana gelen sivilcelerin tedavisi için kullanılmakta olan Oximin jelin etken maddesi; Benzoil peroksit ver Klindamisin fosfattır.

Uzman doktorun önerisi ile kullanılması gereken bu jel aynı zamanda aknelere neden olan bakterilerin oluşmasını engellemektedir. Benzer ürünlerine nazaran çok fazla bilinmeyen bu krem içeriğindeki özel madde sayesinde cilt üzerinde oluşan yağ ve kirin ciltten arınmasını sağlar. 25 gramlık tüplere formüle edilen bu kremi kullananlar kremin kısa sürede etki ettiğini söylüyorlar . Ayı zamanda cilt üzerinde kalan sivilce ve akne izleri siyah nokta, beyaz nokta benzeri cilt sorunlarını da ortadan kaldırdığı söyleniyor. Kullanmaya başladıktan itibaren yaklaşık 3 hafta içerisinde etkisini belirgin bir şekilde göreceksiniz.

Oximin jel aile hekimi yazabilir mi?

Oximin jel aile hekimi yazabilir mi? sorusunun cevabı evet. Aile hekimi raporu olan hastaya oximin jel reçete edebilmektedir. Doktorunuz oximin jel reçeteli olarak yazdığında sgk ödemesi yapmaktadır.

Onceair aile hekimi yazabilir mi?

Mantar ilacı aile hekimi yazabilir mi?

Ventolin aile hekimi yazabilir mi?

gibi içeriklerimize de ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.