E Nabız Bilgi

Modiwake SGK karşılıyor mu

05.10.2022
Modiwake SGK karşılıyor mu

Modiwake SGK karşılıyor mu içeriğimizde sizlere modiwake SGK ödüyor mu, modiwake devlet karşılıyor mu ve modiwake devlet ödüyor mu gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız.

Modiwake 100 MG genellikle narkolepsiyle bağlı aşırı uyku eğilimi gibi şikâyetlerinin tedavisi amacıyla kullanılmaktadır. Modiwake 100 MG etken madde olarak ‘modafinil’ kullanmaktadır. Modiwake 100 MG, 100 miligram film tablettir içerisinde 30 film tablet ambalajı ile raflarda yerini almaktadır. Rengi beyaz veya beyazımsı, kapsül şeklinde olmaktadır. Modiwake 100 MG, normal reçeteli bir ilaçtır. Doktor farklı şekilde demediyse eğer uygun kullanımı, 200 veya 400 mg şeklindedir. İkiye bölünmüş halde sabah ve öğle olacak şekilde iki kez verilebilir. Tablet su yardımı ile yutulur. İlacı zamanında içmeye özen göstermelisiniz. Modiwake 100 MG doktorunuza danışarak kullanmaya özen gösteriniz. Eğer içindeki maddeler karşı alerjeniniz varsa eczaneniz veya doktorunuz sizi yönlendirecektir.

Modiwake SGK karşılıyor mu?

Modiwake SGK karşılıyor mu? sorusunun cevabı evet. Modiwake SGK tarafından ödeme kapsamı içerisindedir. Modiwake eczanelerde normal reçeteli olarak satışı yapılmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.