E Nabız Bilgi

Hemoliz sonuç gizlenmiştir ne demek

24.01.2023
Hemoliz sonuç gizlenmiştir ne demek

Hemoliz sonuç gizlenmiştir ne demek, kanda hemoliz sonuç gizlenmiştir ne demek ve hemoliz sonucu neden gizlenir içeriğimizde sizlere detaylı bilgiler aktaracağız. Doktora gittiğinizde, genel sağlık durumunuz hakkında bilgi almak istediğinizde ve pek çok alanda kan tahlili yaptırma konusu karşımıza çıkmaktadır.

Kan tahlili yaptırmadan önce, doktorunuzun hangi değerleri istediğini kontrol etmelisiniz çünkü sizin de merak ettiğiniz bir değer varsa, doktorunuz ilgili kayıtları girmeden önce siz de fikrinizi belirtebilirsiniz. Kan tahlili öncesinde eğer açlık şekeriniz de kontrol edilecekse muhakkak aç karnına tahlile gitmelisiniz. Kan tahlili işlemi sonrasında, sonuçlarınız kısa bir süre içerisinde e-nabız sistemine düşecektir.

Hemoliz sonuç gizlenmiştir ne demek?

E-nabız sistemi üzerinden kan tahlili sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz ve aynı şekilde doktorlarınız da sonuçları görebilir. Haliyle bazı verileri herkesle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Bu tip durumlarda da e-nabız sistemi üzerinde çıkan sonuçları gizleme şansınız bulunmaktadır. Bunu yapmak için ilgili sonucun hemen yanındaki Gizle butonunu kullanmanız yeterli.

Ardından artık siz dahil kimse bu sonucu göremeyecek ve kullanamayacaktır. Bu sayede kendi gizliliğimizi de korumuş olursunuz. Bu yazımızda, sizleri hemoliz sonuç gizlenmiştir ne demek konusunda aydınlattığımızı umuyor, sorularınız varsa yorum bölümüne bekliyoruz.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Maya sonuç gizlenmiştir ne demek

Kan kültürü sonuç gizlenmiştir ne demek

Kan tahlilinde sonuç gizlenmiştir ne demek

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.