E Nabız Bilgi

Kan kültürü sonuç gizlenmiştir ne demek

02.11.2022
Kan kültürü sonuç gizlenmiştir ne demek

Kan kültürü sonuç gizlenmiştir ne demek ve kan kültürü sonucu neden gizlenir içeriğimizde sizlere detaylı bilgiler aktaracağız. E- nabız sistemine giriş yapılarak hastanelerde yapılan bütün işlemler görülmektedir. Fakat bazı durumlarda e-nabız sistemine girmeniz durumunda karşınıza aramakta olduğunuz kan kültürü sonuç gizlenmiştir ne demek kelimesi çıkmaktadır.

Hastanede kan kültürü testi yaptıran bir kişi e-nabız sitemine girmesi durumunda kan kültürü sonuç gizlenmiştir ne demek? Sorusunu merak ederler. E-nabız üzerinden kişiler talepte bulunmaları durumunda tahlil sonuçlarının gizlenmesini isteyerek başka birileri tarafından görülmesini engellemektir. Yani kimsenin görmemesi için engel konmuştur.

Kan kültürü sonuç gizlenmiştir ne demek?

E-nabız sisteminde gizlenen tahlil sonuçlarının görünür hale gelmesini istemeniz durumunda e- devlet üzerinden veya e-nabız uygulamasından giriş yaparak gizliliğin kaldırılmasını yapmış olursunuz. E-nabız sistemi Sağlık Bakanlığı tarafından toplumun yararına sunulan bir hizmettir. Kişiler, e-nabız sistemi üzerinden birçok sağlık işlemlerini takip etmektedir. E-Nabız sistemine e-nabız şifresi ve kimlik numarası ile giriş yapılarak girilmektedir. Buraya giriş yapıldıktan sonra, kişiler tahlil sonuçlarını rahatça görebilmektedirler. E-nabız üzerinden tahlil sonuçlarını görmek isteyen kişiler, ilk önce e-nabız sistemine giriş yapmaları gerekir. Giriş yapılması içinde bir e-nabız şifresinin oluşturulması zorunludur. E-nabız şifresini oluşturduktan sonra sisteme giriş yaparak bütün sonuçları kolayca görebilirsiniz.

Sisteme girdikten sonra ekranda tahlillerim bölümü görülür ve buraya tıklama yaparak tahlil sonuçlarını rahatça görebilirsiniz. Kişiler yaptırdıkları tahlil sonuçlarını gizlemek istemeleri durumunda, sistemde sizi yönlendirme yaparak sonuçları gizleyebilirsiniz. Tahlil sonuçları e-nabız sistemine 2 gün içerisinde düşer.

Diğer makalemiz olan 10 Yıldır lustral kullanıyorum hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.