E Nabız Bilgi

Fulsac reçetesiz alınır mı

09.12.2022
Fulsac reçetesiz alınır mı

Fulsac reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere fulsac reçetesiz satılır mı 2023 ve fulsac hangi reçete gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Fulsac, yeşil ve beyaz renkte olup 16 ile 24 kapsüllü blisterler olarak iki farklı ambalajlarda bulunur. Fulsac antidepresanlar ilacının grubuna dahil bir ilaçtır.

Fulsac, kişilerde ortaya çıkan takıntı hastalığı, majör adı verilen depresyon ile kadınlarda adet öncesi gerginlik durumlarını tedavi etmek için kullanılır. Kan sulandırıcı ilaçlardan kullanmaktaysanız, Fulsac kullanmayınız. Depresyon dönemlerinde ilk olarak günde 1 tablet alınır. Daha sonraları doktorunuz hastalığınızın durumuna göre dozu artırabilir. Fulsac ilacını alırken bol su içilerek almanız uygun olur. Kapsülleri çiğnemeden yutmanız gerekir. Doktorunuzun vermiş olduğu dozun fazlasını almayınız. Fulsac kullanımı çocuklarda önerilmez. Fulsac ilacının bazı yan etkileri bulunur. Bu yan etkiler genellikle şunlardır.

  • Fulsac kullanan kişilerde, uyuşukluk ve zihin karışıklığı.
  • Erkeklerin kullanması durumunda uzun süren ağrılı sertleşme sorunu.
  • Fulsac ilacını kullanan hastalarda hızlı ve düzensiz şekilde kalp atışlarının oluşması.
  • Bazı durumlarda kişinin ara sıra bayılması.
  • Fulsac alan hastaların ayağa kalkmasından sonra baş dönmesi. Depresan ilaçları mutlaka doktorun önerdiği doza gör kullanılması gerekir.

Fulsac reçetesiz alınır mı 2023

Fulsac reçetesiz satılır mı? sorusunun cevabı hayır olacaktır. Eczanelerden fulsac ilacı reçeteli olarak alınabilen bir ilaçtır. Fulsac reçeteli olarak satıldığından dolayı devlet ödemesini yapmaktadır. Aile hekimi fulsac yazma yetkisi bulunmaktadır. Depreks, florak, foxeteva, prozac ve zedprex ilaçları fulsac muadili olarak eczaneler tarafından satışı yapılabilmektedir. Fulsac aç veya tok karına alınabilir.

Fulsac reçetesiz eczane fiyatı

FULSAC Kapsül 20 mg 16 kapsüllük ambalaj 8699578151041 barkod numarasıyla kayıt edilmiştir. Fulsac reçetesiz eczane fiyatı 36.70 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

  1. Funit reçetesiz alınır mı
  2. Fixdual reçetesiz alınır mı
  3. Feramat reçetesiz alınır mı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.