E Nabız Bilgi

Eritretin jel reçetesiz alınır mı

13.12.2022
Eritretin jel reçetesiz alınır mı

Eritretin jel reçetesiz alınır mı 2023 yazımızda sizlere eritretin jel reçetesiz satılır mı 2023 ve eritretin jel reçeteli mi gibi soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Eritretin bir antibiyotik olan eritromisin, akne ve iltihaba neden olan bakterileri öldürmeye yardımcı olur.

Eritretin Jel 12 yaşından küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Eritretin Jel sadece haricen kullanım içindir. Kırık cilt üzerinde kullanmayın. Eritretin Jel ciltte geçici batma, yanma, kaşıntı, kızarıklık veya tahrişe neden olabilir. Etkilenen bölgeyi yumuşak bir sabun ve suyla yıkayın. Daha sonra kurulayın. Etkilenen bölgeye ince bir Eritretin Jel tabakası sürün. Cilde nazikçe masaj yapın. Eritretin Jel uyguladıktan sonra ellerinizi yıkayınız. Yatmadan önce uygulamak uygun olur.

Eritretin jel reçetesiz alınır mı 2023

Eritretin jel reçetesiz alınır mı? sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerde eritretin jel ilacı reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Uzman hekimler tarafından eritretin jel uygun görüldüğünde reçete edilebilmektedir. Eritretin jel, eritretin krem ve eritretin 4 / 0.0025 jel reçetesiz olarak satıldığından SGK tarafından ödemesi yapılmamaktadır.

Eritretin jel sivilce için başarılı ve güvenilir bir tedavi olsa da sürekli ve düzenli kullanmak önemlidir. Çünkü bu kremin etkisinin veya ilk iyileşme belirtilerinin görülmesi için yaklaşık 2-3 hafta kullanılması gerekmektedir. Ancak tam bir iyileşmenin gözlemlenmesi 3 ayı bulabilmektedir. Eritretin krem genellikle günde 2 veya 3 kez cilde uygulanır.

Eritretin jel reçetesiz eczane fiyatı

ERİTRETİN Jel %4/%0.025 30 g’lık tüp 8680771491027 barkod numarasıyla eczanelerde satışı yapılmaktadır. Eritretin jel reçetesiz eczane fiyatı 84.06 TL olarak güncellenmiştir.

Bunlarada bakabilirsiniz:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.