E Nabız Bilgi

Endokrin zayıflama iğnesi fiyatı

27.12.2022
Endokrin zayıflama iğnesi fiyatı

Son zamanlarda kilo kontrolüne yönelik ilgi giderek artmaktadır. Kilo kontrolü sağlıklı ve dengeli beslenme sürecinin bir parçası olsa da kimi durumlarda cerrahi yöntemler ya da zayıflama iğneleri de doktor kontrolünde kilo vermek icin gerekli olabilmektedir. Kilo vermek için beslenme programlarından daha fazlasına ihtiyaç duyanlar endokrin zayıflama iğnesi nedir, endokrin zayıflama iğnesi fiyatı konusunda araştırma yapmaktadır.

Zayıflama iğneleri yiyeceklerin midede daha fazla süre kalmasında etkili olur. Dolayısıyla da hastanın kan şekerinin yükselmesi önlenerek zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca zayıflama iğneleri ile karaciğerin çok fazla glikol üretmesi önlenir. Pankreasın daha fazla insülin salgılaması zayıflama iğneleri ile tetiklenmektedir.

Zayıflama iğneleri türlü zayıflama yönteminleri ve diyet ile başarıya ulaşamayan kişilere önerilmektedir. Ancak kişinin metabolik olarak zayıflama iğnesi kullanmasına engel teşkil edecek bir rahatsızlığı bulunmamalı ayrıca vücut kitle indeksi 27 ile 27’ nin üzerinde kalmalıdır. Zayıflama enjeksiyonları mutlaka doktor kontrolünde kullanılmalı, gelişigüzel zayıflamak amacıyla alınmamalıdır.

Endokrin zayıflama iğnesi fiyatı 2023

Zayıflama iğnesi diyetisyen önerisiyle uygulanmalıdır. Doğal bir hormon özelliği taşıması zayıflama iğnelerine ilgiyi arttırmıştır. Zayıflama yöntemi denildiğinde ilk akla gelenlerden endokrin zayıflama iğnesinin fiyatı merak edilebilir.

Zayıflama iğneleri, markaya göre farklılık göstermektedir. Zayıflana iğnesi fiyatları 600-1700 arasında değişiklik göstermektedir. Saxenda zayıflama iğnesinin fiyatı yaklaşık 1700 TL, Victoza kullanıma hazır enjeksiyon zayıflama iğnesi 629 TL, Byetta zayıflama iğnesi fiyatı yaklaşık 470 TL. şeklindedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.