E Nabız Bilgi

E nabız herkesin var mı

19.01.2023
E nabız herkesin var mı

E nabız herkesin var mı içeriğimizde sizlere e nabız kimler kullanabilir, e nabız bebekler kullanabilir mi ve e nabız yaşlılar kullanabilir mi gibi sorular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. E-nabız yeni yeni duyulan, tahlillerin gittiğiniz hastanelerin göründüğü hem sizin hem de doktorunuzun gördüğü sistemdir. Özel hastaneye veya normal devlet hastanesine gittiğiniz zaman doktorunuz hangi hastaneye gittiğinizi veya ne tahlili yaptığınızı görebilir. Kan grubunuz, cinsiyetiniz, yaşınız, ameliyat olup olmadığınız görülebilir. Sadece patoloji sonuçlarınız görülmeyebilir.

E nabız herkesin var mı

Herkeste e-nabız sistemi var mı? Bazı hastalar yaşlı veya internet uygulamalarından anlamadığı için e- nabız sistemini kullanamamaktadır. Sistemin ne olduğunu ne işe yaradığını bilememektedir bu yüzden sonuç listesini alıp bir yığın kağıtla doktor karşısına gitmektedir. E-nabız sistemini kullanan kişi sayısı da bunun aksine fazladır da uygulamadan anlarlar doktorun karşısına bu uygulamaya çıkmaktadır. Tabi kullanmak zorunda değilsiniz fakat kullanırsanız sağlık hayatınız daha kolay bir hal alacaktır.

Doktorunuz da sizinle birlikte rahat edecektir. Hem tahlil yaptırdığınız zaman sonuçlar çıkmadan gidip baktığımız zamanlar oluyor eğer ki e-nabız sitemimiz olursa sonuçlar çıktı mı çıkmadı mı bakarız öyle gideriz ve böylelikle kendimizi de yormamış oluruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.